Obserwuj w Google News

Dostaliśmy SMS od Michniewicza. Co napisał nam po meczu z Meksykiem?

1 min. czytania
23.11.2022 10:12
Zareaguj Reakcja

Polska zremisowała bezbramkowo z Meksykiem w pierwszym meczu mundialu na Katarze. Tuż przed spotkaniem skontaktowaliśmy się z Czesławem Michniewiczem, aby życzyć powodzenia całej reprezentacji. Po zremisowanym spotkaniu dostaliśmy odpowiedź. Co odpisał nam trener?

Czesław Michniewicz
fot. ANDREJ ISAKOVIC/AFP/East News

Pierwszy mecz Polski na mundialu w Katarze za nami. Wspólnie ze słuchaczami Radia ZET trzymamy kciuki za biało-czerwonych. Stworzyliśmy nawet nasz mundialowy przebój „Hit na Mundial”, który ma zagrzać do walki polskich piłkarzy.

Oto „Hit na Mundial”! Razem ze słuchaczami Radia ZET stworzyliśmy piłkarski przebój [POSŁUCHAJ]

Dostaliśmy SMS od Czesława Michniewicza. Co napisał nam po meczu z Meksykiem?

Na kilka godzin przed pierwszym meczem Robert Karpowicz postanowił napisać SMS do selekcjonera reprezentacji Polski.

Panie Czesiu, Pan nie pęka. Wychodzimy. Z grupy! Tylko spokój nas uratuje. Do boju Orły! Słuchacze Radia ZET i Robert Karpowicz i na koniec „COCO Jumbo i do przodu”.

Redakcja poleca

Czesław Michniewicz zareagował na naszą wiadomość i odpowiedział tuż po meczu z Meksykiem. Sądząc po odpowiedzi pełnej emotek, trener Polaków jest nastawiony pozytywnie i gotowy na kolejne spotkania.

Prowadzący „Chwytaj dzień” szybko odpowiedział selekcjonerowi: „Sobota jest nasza! Słuchacze Radia ZET są z Panem i całą kadrą”.

SMS Michniewicz
fot. Radio ZET

Mecz Polska – Arabia Saudyjska odbędzie się w sobotę, 26 listopada o godz. 14:00. Na miejscu obecni są reporterzy Radia ZET, Krzysztof Wilanowski i Mikołaj Kruk, którzy relacjonują na bieżąco mundial w Katarze.