Obserwuj w Google News

Daria Ładocha 12 marca w Radiu ZET. Wywiad w „Nie mam pytań” po godz. 17:00

1 min. czytania
10.03.2023 12:31
Zareaguj Reakcja

Daria Ładocha pojawi się w „Nie mam pytań”. Prezenterka telewizyjna i dziennikarka kulinarna opowie naszym słuchaczom m.in. o prowadzeniu i kulisach najnowszej edycji programu „Azja Express”. Rozmowa na antenie Radia ZET już w niedzielę, 12 marca po godz. 17:00. 

Daria Ładocha
fot. Pawel Wodzynski/East News

Daria Ładocha 12 marca w Radiu ZET. Wywiad w „Nie mam pytań”

Daria Ładocha to obecnie jedna z najpopularniejszych dziennikarek kulinarnych. Jej pracę w kuchni podglądać mogą m.in. widzowie „Dzień Dobry TVN”, gdzie prezentuje swoje najróżniejsze przepisy.

Obecnie prezenterka prowadzi także najnowszą odsłonę „Azja Express”, reality show stacji TVN z udziałem gwiazd, m.in. Pauliny Krupińskiej, Adama Zdrójkowskiego, Reni Jusis i Krystiana Pesty. Uczestnicy biorą udział w ekstremalnym wyścigu na terenie Turcji, Gruzji i Uzbekistanu. O tym i nie tylko Daria Ładocha opowie w Radiu ZET.

Słuchaj audycji „Nie mam pytań” z Darią Ładochą w niedzielę, 12 marca w godz. 17:00-19:00. Wywiad będzie dostępny również w formie podcastu na player.radiozet.pl oraz w serwisie YouTube.

Redakcja poleca

„Nie mam pytań” to niedzielny program Radia ZET, w którym Szymon Majewski rozmawia z ludźmi ze świata kultury, sztuki, telewizji i polskiego show-biznesu. Wszystko po to, aby słuchacze Radia ZET mogli poznać gwiazdę od zupełnie innej, nieznanej dotąd strony.

Poniżej możesz posłuchać ostatniego odcinka „Nie mam pytań” z udziałem Magdaleny Cieleckiej: