Obserwuj w Google News

Bebe Rexha zaprasza wszystkich do tańca. Premiera „Heart Wants What It Wants” w Radiu ZET

1 min. czytania
20.02.2023 11:44
Zareaguj Reakcja

Bebe Rexha niedawno podbiła serca słuchaczy przebojem „I’m Good (Blue)” z Davidem Guettą. Amerykańska piosenkarka powraca z nowym solowym utworem zatytułowanym „Heart Wants What It Wants”. Premiera piosenki na antenie Radia ZET już w poniedziałek po godz. 20:00.

Bebe Rexha
fot. mat. prasowe

Bebe Rexha otwiera kolejny rozdział w swojej karierze. Piosenkarka zaprezentowała zupełnie nowy singiel „Heart Wants What It Wants”, który zwiastuje jej trzecią płytą. W nowym utworze postanowiła nawiązać do popowych brzmień lat siedemdziesiątych.

Redakcja poleca

Bebe Rexha – „Heart Wants What It Wants”. Premiera w Radiu ZET

„Heart Wants What It Wants” to efekt współpracy Bebe Rexha z producentem Ido Zmishalnym i wokalistki oraz autorki tekstów, Bonnie McKee.

Piosenka opowiada o momencie w związku, kiedy odkochujesz się w swoim partnerze. Hymn o tym, czego chcemy i nie przepraszaniu za to. (…) To piosenka, która zaprasza do tańca. W świecie po pandemii, kiedy smutne piosenki należą do przeszłości, chcę, aby wszyscy po prostu dobrze się bawili.

Do sieci trafił oficjalny teledysk promujący „Heart Wants What It Wants”. Podobnie jak sama piosenka, wideoklip jest utrzymany w klimacie retro.