Obserwuj w Google News

Babski Weekend z Radiem ZET za nami. Nasze słuchaczki spisały się na medal!

1 min. czytania
20.03.2023 10:01
Zareaguj Reakcja

Babski Weekend z Radiem ZET przeszedł do historii. Agnieszka Kołodziejska, Qczaj i nasze słuchaczki spędziły niesamowity weekend w Uniejowie, gdzie znalazł się czas nie tylko na relaks, ale także solidny i zdrowy wycisk podczas treningu. Działo się!

Babski Weekend w Radiu ZET 2023 Uniejów
fot. Radio ZET

W miniony weekend Uniejów był bez dwóch zdań najgorętszym miejscem na mapie Polski. Wszystko za sprawą naszych słuchaczek, które wygrały wyjazd na Babski Weekend z Radiem ZET i zabrały ze sobą swoje najlepsze przyjaciółki. W tych przyjemnych chwilach towarzyszyli im Agnieszka Kołodziejska i Qczaj.

Redakcja poleca

Babski Weekend z Radiem ZET 2023 w Uniejowie za nami. Nasze słuchaczki spisały się na medal

Uroczysta kolacja inaugurująca pobyt w Uniejowie, taneczna impreza do rana u boku Agnieszki Kołodziejskiej, szczere rozmowy o życiu, błogi relaks w spa oraz najlepszy trening pod okiem trenera i motywatora, Qczaja. Tego weekendu długo nie zapomnimy.

Nasze słuchaczki i ich przyjaciółki nie ukrywają, że ten wspólny wypad był dla nich bardzo ważny. Jak same przyznają, chcą się w końcu nauczyć odpoczywać bez wyrzutów sumienia.

Ta zima była taka ciężka, ta sytuacja na świecie, to wszystko, co się na nas nałożyło. Ten weekend jest wejściem na nowy etap – mówią uczestniczki Babskiego Weekendu z Radiem ZET.

Na pytanie Agnieszki Kołodziejskiej, czy odpoczęły w trakcie weekendu, nasze słuchaczki odpowiedziały chórem: „Zdecydowanie!”.