Obserwuj w Google News

Jak będzie wyglądać "Mission: Impossible” z Dorocińskim? Starybrat i Motyka mają pomysł [WIDEO]

2 min. czytania
24.10.2022 10:56
Zareaguj Reakcja

Marcin Dorociński zagra w „Mission: Impossible” u boku Toma Cruisa. Informacja o udziale Polaka w zagranicznym hicie zachwyciła wszystkich, a wiele gwiazd gratuluje sukcesu naszemu aktorowi. Jak będzie wyglądać film z Dorocińskim? Prowadzący „Dzień Dobry Bardzo” wpadli na pewien trop. Zobaczcie wideo!

Marek Starybrat i Robert Motyka Dzień Dobry Bardzo
fot. Radio ZET

Marek Starybrat i Robert Motyka nie mogli nie poruszyć w „Dzień Dobry Bardzo” tematu udziału Marcina Dorocińskiego w legendarnej serii „Mission: Impossible”. Choć fabuła produkcji nie jest jeszcze znana, nasi poranni prowadzący mają już pewien pomysł. Sprawdzi się?

Redakcja poleca

Marek Starybrat i Robert Motyka o "Mission: Impossible” z Marcinem Dorocińskim

„Mission: Impossible – Dead Reckoning” to tytuł kolejnej części kultowej serii filmowej z Tomem Cruisem w roli głównej. W dwóch kolejnych częściach hitu zagra Marcin Dorociński, który jak sam zdradził, starał się o to przez ostatnie dziesięć lat. W końcu się udało.

 Dlatego wierzcie w swoje marzenia i nie poddawajcie się. Wasz wielki sen, wyczekane marzenia mogą czekać za rogiem. Cierpliwości i odwagi – napisał zachwycony aktor.

Film trafi do kin w 2023 roku. Wciąż jednak nie znamy szczegółów na temat fabuły „Dead Reckoning”. Prowadzący „Dzień Dobry Bardzo” wpadli na pewien trop.

Takie dziwne tytuły mają. (…) Nie wiadomo, może go wytną. Bywało tak w przeszłości z Polakami w takich produkcjach – stwierdził Motyka.

Redakcja poleca

Myślisz, że go wytną? To raczej niemożliwe, żeby nie powiedzieć, że to… impossible! – odpowiedział Starybrat i wpadł na pomysł fabuły filmu: „Reckoning… czy to znaczy, że będą jeździć konno?”

Też tak sobie to uknąłem – zgodził się drugi prowadzący.

Czy tak będzie? Przekonamy się już w lipcu przyszłego roku.