Obserwuj w Google News

Dagmara Kaźmierska zaapelowała o pomoc dla seniorów. „Strasznie przykre i smutne”

2 min. czytania
15.06.2022 16:17
Zareaguj Reakcja

Dagmara Kaźmierska zwróciła się z bardzo ważnym apelem do swoich fanów i obserwatorów. Zwróciła ich uwagę na przykry i coraz częstszy problem, z którym możemy się zetknąć w najbliższym otoczeniu.

Dagmara Kaźmierska
fot. screen Instagram queen_of_life_77

Dagmara Kaźmierska, gwiazda „Królowych życia”, wystosowała ważny apel oraz poprosiła o pomoc. Na swoim Instagramie poruszyła temat seniorów – wielu z nich znajduje się lub dopiero znalazło się w bardzo ciężkiej sytuacji. Niskie emerytury i rosnąca inflacja mogą zmuszać niektórych z nich nawet do grzebania w śmietnikach. Gwiazda TTV była tego świadkiem.

Zobacz także:  Królowe życia: Dagmara Kaźmierska po zawieszeniu formatu zostanie aktorką? Pojawi się w filmie [FOTO]

Dagmara Kaźmierska apeluje o pomoc

Gwiazda TTV wracała od matki, kiedy zauważyła starszego mężczyznę grzebiącego w śmieciach. Jak stwierdziła Dagmara Kaźmierska, nie był „lumpem”. Zdecydowała się zapytać, czy nie potrzebuje pomocy.

- Ciężko o pewnych rzeczach mówić, ale wychodzę teraz od mojej mamy, wyjeżdżam i patrzę, że jakiś starszy pan grzebie w śmietniku. Zatrzymałam auto i idę do niego i pytam, o co chodzi, czy pan coś zgubił? Nie jakiś lump, naprawdę czyściutki, elegancki starszy pan. Może nie elegancki, schludny – zaczęła Dagmara Kaźmierska.

Mężczyzna wytłumaczył, że szuka jedzenia, które chciałby dać pewnej kobiecie. Gwiazda TTV odebrała jego wypowiedź jako wymówkę – sądziła, że sam jest głodny, dlatego wyszła z propozycją wspólnych zakupów. Oczywiście za produkty zapłaciłaby ona.

Redakcja poleca

- Kochani, wszyscy jesteśmy skoncentrowani teraz na naszych sąsiadach, na bardzo mocnej pomocy dla nich i to się ceni i wszystko jest super. Ja dlatego wam o tym mówię, żebyście nie zapominali też o starszych ludziach. Oni zostali sami na ich rencinach, bez pieniędzy, często bez rodziny – wyliczała celebrytka.

Dagmara Kaźmierska zaapelowała, aby fani nie byli obojętni na potrzeby i problemy innych. Zachęcała nawet, aby płacić za czyjeś zakupy. Nie mieści jej się w głowie, że aby przeżyć, niektórzy seniorzy muszą przeszukiwać kubły.

- Naprawdę jak gdzieś widzicie, zawsze pomóżcie. W sklepie jesteście, nawet widzicie kogoś przed sobą, zapłaćcie te 10,20 złotych, albo nawet wciśnijcie w rękę. Naprawdę nie zapominajmy też o naszych seniorach. Słuchajcie, bo do czego to doszło, żeby ludzie po śmietnikach grzebali. To jest niebywałe, to jest szok, to jest straszne i to jest strasznie przykre i strasznie smutne. Każdy, kto może, niech pomoże, kochani – zakończyła.

gwiazdy które działają charytatywnie
10 Zobacz galerię
fot. EAST NEWS