Obserwuj w Google News

Tadeusz Seibert z „The Voice of Poland” dostrzeżony za granicą. Jego występ wśród najlepszych na świecie

Piotr Krajewski
2 min. czytania
28.10.2019 14:43
Zareaguj Reakcja

Tadeusz Seibert to jeden z najpopularniejszych uczestników „The Voice of Poland 10”. Wokalista dotarł już do etapu Nokautów i będzie walczył o udział w odcinkach na żywo. Talent Tadeusza Seiberta dostrzeżono także za granicą. Castingowy występ Polaka został uznany za jeden z najlepszych na świecie.

The Voice of Poland 10 Tadeusz Seibert dostrzeżony za granicą jego występ wśród najlepszych na świecie
fot. Youtube

Tadeusz Seibert z „The Voice of Poland” dostrzeżony za granicą

Tadeusz Seibert z „The Voice of Poland” został dostrzeżony za granicą. Wszystko za sprawą jego pamiętnego występu w trakcie Przesłuchań w Ciemno, gdzie zaprezentował niesamowitą wersję utworu „Spragniony” z repertuaru Kamila Bednarka.

Uczestnik dziesiątej edycji „The Voice of Poland” znalazł się w międzynarodowym zestawieniu „The Voice Global”, w którym publikowane są najlepsze występy castingowe z całego świata. W poprzednich latach w ten sposób doceniono m.in. Martę Gałuszewską i Anię Karwan.

>>  „The Voice of Poland” i „The Voice Kids”: czy będą kolejne edycje? Jest decyzja TVP

W rankingu podsumowującym wrześniowe występy w „The Voice”, w którym pojawił się Tadeusz Seibert, doceniono również m.in. uczestników ze Stanów Zjednoczonych, Grecji, Rumunii czy Tajlandii.

Tadeusz Seibert — kim jest uczestnik The Voice of Poland 10?

Tadeusz Seibert to jeden z faworytów dziesiątej edycji „The Voice of Poland”. W ostatnim odcinku programu uczestnik wygrał Bitwę i awansował do następnego etapu Nokautów.

Największą pasją Tadeusza Seiberta jest śpiewanie. Kiedy sam nie śpiewa, uczy innych w ramach swojej autorskiej szkoły wokalnej. W wolnym czasie koncertuje ze swoim autorskim materiałem, a jego kolejnym marzeniem jest wydanie debiutanckiej płyty — czytamy na oficjalnej stronie programu „The Voice of Poland”.

Wśród swoich ulubionych artystów Seibert wymienia m.in. Phila Collinsa, Michaela Jacksona, Jamesa Browna, Steviego Wondera czy Freddiego Mercury’ego.

W „The Voice of Poland 10” Tadeusz Seibert należy do grupy Margaret. Co ciekawe, para poznała się już wiele lat temu. Wokalistka przyznała przed kamerami, iż mężczyzna był jej miłością z dzieciństwa.

RadioZET.pl/PK