Obserwuj w Google News

Shawn Mendes i Camila Cabello nie są parą? Ich związek to podobno ustawka

Piotr Krajewski
2 min. czytania
08.07.2019 15:44
Zareaguj Reakcja

Shawn Mendes i Camila Cabello są parą? Domniemany związek gwiazd muzyki to jeden z najgorętszych tematów w ostatnim czasie. W internecie pojawia się coraz więcej spekulacji na temat romansu autorów hitu „Senorita”. Niektórzy twierdzą jednak, że to zwykła ustawka.

Shawn Mendes i Camila Cabello są parą ich związek to podobno ustawka
fot. Youtube

Shawn Mendes i Camila Cabello są parą?

Shawn Mendes  Camila Cabello są parą i mają romans? Choć para muzyków dotąd nie potwierdziła tej informacji, to w internecie nie brakuje wielu spekulacji na ten temat. Tym bardziej, że Cabello niedawno rozstała się ze swoim dotychczasowym chłopakiem.

W ostatnim czasie artyści coraz częściej pojawiają się razem. Zagraniczne media twierdzą, iż od kilku tygodni para jest wręcz nierozłączna. Mimo że fotoreporterzy śledzą każdy ich ruch, nie przeszkadza im to w okazywaniu sobie czułości publicznie. Trzymają się za ręce, przytulają i wygłupiają się. Ostatnio jedna z internautek zauważyła również muzyków na randce w jednej z restauracji w Los Angeles.

Pojawiają się też jednak głosy, że związek Shawna Mendesa i Camili Cabello to nic innego, jak medialna ustawka, która ma pomóc w promocji ich nowej wspólnej piosenki.

Shawn Mendes i Camilla Cabello w nowym singlu „Senorita”

„Senorita” Shawna Mendesa i Camili Cabello robi furorę w internecie. Nowy singiel artystów świetnie radzi sobie na listach przebojów i serwisach streamingowych, gdzie zdążył już pobić rekord. Zdaniem wielu internautów „Senorita” będzie jednym z największych hitów lata 2019.

>>  Senorita - TEKST i TŁUMACZENIE. O czym jest utwór Shawna Mendesa i Camili Cabello?

Nie chcesz przegapić żadnej premiery, teledysku i informacji ze świata muzyki? Dołącz do grupy Siła muzyki na Facebooku

RadioZET.pl/PK