Obserwuj w Google News

Oscary 2020: Polka zaśpiewa na oscarowej gali. "Jestem już w Los Angeles"

Maciej Friedrich
2 min. czytania
07.02.2020 17:54
Zareaguj Reakcja

Oscary 2020 tuż, tuż. W niedzielę 9 lutego dowiemy się, czy statuetka trafi do "Bożego ciała" Jana Komasy. Okazuje się, że podczas oscarowej gali pojawi się kolejny polski akcent. Będzie nim występ wokalistki Kasi Łaski. 

Oscary 2020: Polka zaśpiewa na oscarowej gali. "Jestem już w Los Angeles"
fot. Michal WARGIN/East News

Oscary 2020 wzbudzają na świecie ogromne emocje. Po raz kolejny poznamy laureatów i laureatki najważniejszych nagród branży filmowej. Gala zawsze organizowana jest z ogromnym rozmachem, a obok filmowych gwiazd możemy oglądać także występy muzyczne, które dodają imprezie kolorytu. W tym roku o statuetkę dla najlepszego filmu nieanglojęzycznego powalczy "Boże ciało" Jana Komasy

Okazuje się, że na tegorocznej gali rozdania Oscarów czeka nas kolejny polski akcent. Na scenie zaśpiewa wokalistka Kasia Łaska. 

Oscary 2020: Polka Kasia Łaska zaśpiewa na oscarowej gali

Kasia Łaska pochwaliła się radosną wiadomością na swoim profilu na Instagramie. Nie kryła, że występ na oscarowej gali to dla niej spełnienie marzeń. 

- Długo musiałam czekać na chwilę, w której będę mogła powiedzieć Wam, że zaśpiewam na Oscarach! Teraz, kiedy to czytacie, jestem już w Los Angeles w wirze przygotowań. Tu gdzie spełniają się marzenia. Trudno mi to pojąć, bo przecież takie rzeczy zdarzają się tylko w snach! Okazuje się, że nie ma na tym świecie nieosiągalnych, zbyt odległych marzeń, takich, na które nie zasługujemy! Jeśli tylko ciężko pracuje się na swój sukces, to ktoś w końcu to doceni! Proszę Was o jedno... nie przestawajcie wierzyć w siebie! Sami najlepiej wiecie, którą wybrać z dróg! Słuchajcie, co serce Wam podpowiada! - czytamy w emocjonalnym wpisie wokalistki. 

Kasia Łaska wykona piosenkę "Into the Unknown" z animacji "Kraina Lodu 2". Obok niej na scenie pojawi się osiem innych wokalistek, które podkładały głos filmowej Elsie. W hollywoodzkim Dolby Theatre pokaże się w kreacji od znanych projektantów. Gratulujemy!

Oscary 2020: kto wystąpi? Pełna lista artystów występujących na gali w Los Angeles

 

RadioZET.pl/MF