Obserwuj w Google News

Edyta Górniak i Gromee nagrali piosenkę do czołówki "My Way". To nowy program TVN

Piotr Krajewski
1 min. czytania
31.10.2019 09:33
Zareaguj Reakcja

Edyta Górniak nagrała piosenkę do nowego programu TVN „My Way”, w którym piosenkarka uczy się jeździć samochodem. Utwór z czołówki został wyprodukowany przez Gromeego. Fragment piosenki „My Way” Edyty Górniak jest już w internecie.

My Way piosenka Edyty Górniak i Gromeego z czołówki programu TVN
fot. Instagram

My Way: piosenka Edyty Górniak i Gromeego z czołówki programu

„My Way” z Edytą Górniak to nowy program, który widzowie mogą oglądać na antenie TVN. Specjalnie na potrzeby show wokalistka nagrała piosenkę do czołówki.

Utwór „My Way” powstał we współpracy z Gromeem, z którym Edyta Górniak niedawno stworzyła singiel „Król”. Piosenkarka opublikowała fragment piosenki „My Way” na swoim Instagramie.  

O czym jest program „My Way” z Edytą Górniak?

„My Way” można oglądać od 30 października na antenie TVN. W programie Edyta Górniak uczy się jazdy samochodem i przygotowuje się do egzaminu na prawo jazdy.

„My Way” to nie tylko program o nauce jazdy. To przede wszystkim reality-show ukazujące nieznane kulisy życia jednej z najbarwniejszych postaci polskiego show-biznesu. Kamery TVN będą towarzyszyć Edycie niemal na każdym kroku. W sytuacjach związanych nie tylko z kursem na prawo jazdy, ale w studio nagraniowym, na koncertach, a także w domowym zaciszu z dala od błysku fleszy — czytamy w opisie programu.

RadioZET.pl/mat.prasowe/PK