Obserwuj w Google News

Lily Allen nago na Instagramie. Fani w szoku: "Wyglądasz lepiej niż kiedykolwiek" [FOTO]

Piotr Krajewski
2 min. czytania
29.04.2020 16:15
Zareaguj Reakcja

Lily Allen zaskoczyła fanów i opublikowała nagie zdjęcie na Instagramie. Znana z hitów „Smile” i „The Fear” piosenkarka, która przez wiele lat zmagała się z problemami osobistymi, postanowiła się również pochwalić radosną informacją.

Lily Allen nago na Instagramie dodała odważne zdjęcie z łazienki foto
fot. Instagram

Lily Allen nago na Instagramie. Piosenkarka opublikowała nagie zdjęcie

Lily Allen robiła furorę swoją muzyką w pierwszej dekadzie XXI wieku. W kolejnych latach jej popularność spadała, a młoda piosenkarka zaczęła mieć wiele problemów w życiu osobistym, m.in. nadużywała  alkoholu i narkotyków, przebywała w szpitalu psychiatrycznym, a kilka lat temu zdiagnozowano u niej również chorobę afektywną dwubiegunową.

Wszystko na to wskazuje, że 34-letnia wokalistka obecnie czuje się znacznie lepiej. Brytyjka postanowiła ostatnio zaskoczyć swoich fanów i opublikowała na Instagramie nagie zdjęcie w łazience. Artystka pokazała się jedynie w ręczniku na głowie, co natychmiast przykuło uwagę internautów, którzy pochwalili gwiazdę za niesamowitą figurę.

Wyglądasz lepiej niż kiedykolwiek — napisał jeden z internautów.

Lily Allen przestała pić alkohol. Jest trzeźwa od 9 miesięcy

Lily Allen zdecydowała się także na bardzo osobiste wyznanie. W kolejnym wpisie na Instagramie wyznała, iż nie pije już alkoholu i jest trzeźwa od dziewięciu miesięcy. Pochwaliła się też, że zaczęła regularnie ćwiczyć: „Zaczynają pojawiać się mięśnie brzucha. Bardzo się cieszę”. Jako dowód dołączyła do wpisu najnowsze zdjęcie w stroju do ćwiczeń.

Od kilku miesięcy 34-letnia piosenkarka jest w nowym związku. W 2019 roku oficjalnie poinformowała, że spotyka się ze znanym aktorem Davidem Harbourem, którego widzowie kojarzą przede wszystkim z roli w serialu „Stranger Things”.

RadioZET.pl/PK