Obserwuj w Google News

Edyta Górniak rezygnuje z pracy w "The Voice of Poland". "To była wewnętrzna batalia"

2 min. czytania
21.06.2021 07:59
Zareaguj Reakcja

Edyta Górniak opublikowała na swoim profilu w mediach społecznościowych oświadczenie, w którym poinformowała o rezygnacji z posady jurora w tegorocznym sezonie programu "The Voice of Poland". Artystka związana była z muzycznym show od 3. edycji.

Edyta Górniak
fot. Mateusz Jagielski/East News

Edyta Górniak odchodzi z jury "The Voice of Poland". Piosenkarka opublikowała na Facebooku oświadczenie, w którym dokładnie przedstawia kulisy tej decyzji. To kolejna artystka, która odeszła ze składu trenerskiego. Wcześniej z programem pożegnali się także Michał Szpak, a dalszy udział Urszuli Dudziak wciąż nie jest pewny. Górniak przyznaje, że decyzja o rezygnacji z tegorocznej edycji muzycznego show była dla niej "wewnętrzną batalią".

- Kochani moi, przez ostatnich kilka tygodni spoczywało i ciążyło na moich ramionach kilka ważnych decyzji. Jestem bardzo wdzięczna za zaufanie wobec jakości mojej pracy, a także szanuję i lubię atmosferę współpracy pomiędzy wszystkimi moimi partnerami, producentami, podwykonawcami, wydawcami i reżyserami. Mimo wielu życzliwych rozmów i starań zarówno ze strony produkcji programu "The Voice od Poland" jak i Telewizji Polskiej, niestety, nie mogłam przyjąć zaproszenia do programu w tym sezonie. Przepraszam wszystkich fanów tego formatu. To była dla mnie wewnętrzna batalia i ostatecznie bardzo trudna decyzja - napisała wokalistka na Facebooku.

Zobacz także:  Edyta Górniak zareagowała na rozwód Dody. Opublikowała wymowny komentarz

Edyta Górniak odchodzi z jury "The Voice of Poland". Wróci w kolejnych sezonach?

Edyta Górniak zapewniła fanów, że nie odchodzi z show na zawsze i chętnie wróci w przyszłości do programu. Aktualnie jednak nie ma czasu na pracę na planie.

- Ostatnie dwa lata, pełne nowych wyzwań dla nas wszystkich, otworzyły przede mną wiele projektów, w które obecnie jestem zaangażowana. Projekty te wymagają ode mnie staranności i pełnej koncentracji podobnie, jak wypełnienie z oddaniem i zaangażowaniem roli trenera w tym programie. Nie byłabym w stanie wykonać w równym stopniu wszystkich zobowiązań. Kłaniam się całej produkcji i mojej rodzinie "The Voice". Liczę, że spotkamy się już w kolejnym sezonie - przekazała.