Obserwuj w Google News

"Zakazany owoc", odcinek 168 - STRESZCZENIE. Domownicy zostają otruci [2.03]

1 min. czytania
01.03.2023 13:56
Zareaguj Reakcja

Streszczenie 168. odcinka serialu "Zakazany owoc" można znaleźć poniżej. Co się wydarzy? Podajemy streszczenie odcinka serialu "Zakazany owoc".

Zakazany owoc
fot. Materiały prasowe TVP

"Zakazany owoc", odcinek 168 - STRESZCZENIE. Co się wydarzy w nowym epizodzie popularnej telenoweli "Zakazany owoc"? Gdzie, kiedy i o której można obejrzeć premierowe odcinki tureckiego serialu? Prezentujemy streszczenie 168. odcinka serialu "Zakazany owoc" i szczegóły jego emisji.

Redakcja poleca

"Zakazany owoc" to opowieść o losach Yildiz. Kobieta ma za sobą nieudany związek, a do tego marzy o życiu na poziomie. Zamiast tego mieszka z siostrą Zeynep w biednej okolicy. Pewnego dnia poznaje panią Ender - wpływową i bogatą kobietę, której zależy, by Yildiz uwiodła jej męża.

"Zakazany owoc", odcinek 168: Streszczenie epizodu

Jak podaje teleman.pl streszczenie 168. odcinka serialu "Zakazany owoc" prezentuje się następująco:

Halit, Yildiz i Ender zostają otruci. Tymczasem Caner i Emir pomagają Leyli uciec od męża. Ten rusza jednak jej tropem. Zehra nagrywa krótki film, który dotyczy rodzinnych związków matrymonialnych. A Sahika wyjeżdża ze Stambułu.

"Zakazany owoc", odcinek 168: Gdzie i kiedy oglądać?

168. odcinek serialu "Zakazany owoc" będzie można obejrzeć w czwartek, 2 marca 2023. Epizod zostanie wyemitowany o godzinie 17:15 na kanale TVP2.

RadioZET.pl/Teleman.pl

Przysięga
8 Zobacz galerię
fot. Materiały prasowe TVP