Obserwuj w Google News

"Zranione ptaki", odcinek 95 - STRESZCZENIE. Melis mówi Leventowi, że Meryem go okłamuje [5.08]

1 min. czytania
03.08.2022 10:52
Zareaguj Reakcja

Streszczenie 95. odcinka serialu "Zranione ptaki" można znaleźć poniżej. W nowym odcinku Melis mówi Leventowi, że Meryem go okłamuje. Co się jeszcze wydarzy? Podajemy streszczenie nowego odcinka serialu "Zranione ptaki".

Zranione ptaki
fot. Materiały prasowe TVP

"Zranione ptaki", odcinek 95 - STRESZCZENIE. Co się wydarzy w nowym epizodzie popularnej telenoweli "Zranione ptaki"? Gdzie, kiedy i o której można obejrzeć premierowe odcinki tureckiego serialu? Prezentujemy streszczenie 95. odcinka serialu "Zranione ptaki" i szczegóły jego emisji.

Redakcja poleca

"Zranione ptaki", odcinek 95: Streszczenie epizodu

Jak podaje portal teleman.pl streszczenie 95. odcinka serialu "Zranione ptaki" prezentuje się następująco:

Melis i Nurgul mówią Leventowi, że Meryem go okłamuje. Mężczyzna prosi o wyjaśnienia. Meryem milczy. Levent jest załamany, gdy dowiaduje się, że Nurgul chce zabrać chłopca do Niemiec. Prosi ją, by dała chłopcu czas. Tymczasem Asli wymyśla intrygę - kupuje bilety do kina i daje je Bahadirowi. Mężczyzna - pod wpływem różnych wydarzeń - zabiera ze sobą Asli. Ta powtarza to następnie Hulyi. Z kolei Meryem tłumaczy się Ulviye i mówi jej całą prawdę. Kobieta chce porozmawiać z synem.

"Zranione ptaki", odcinek 95: Gdzie i kiedy oglądać?

95. odcinek serialu "Zranione ptaki" będzie można obejrzeć w piątek, 5 sierpnia 2022 roku. Epizod zostanie wyemitowany o godzinie 13:15 na kanale TVP2.

RadioZET.pl/Teleman.pl

Przysięga
8 Zobacz galerię
fot. Materiały prasowe TVP