Obserwuj w Google News

"Zakazany owoc" - odcinek 30 - STRESZCZENIE. Ender wprowadza nowe zasady w domu Halita [08.08]

Michał Kaczoń
2 min. czytania
05.08.2022 12:27
Zareaguj Reakcja

Streszczenie 30. odcinka serialu "Zakazany owoc" można znaleźć poniżej. W odcinku Ender wprowadza się do Halita. Co się jeszcze wydarzy? Podajemy streszczenie odcinka serialu "Zakazany owoc".

Zakazany owoc - kadr z serialu
fot. Kadr z serialu/Screen YouTube@Yasak Elma

"Zakazany owoc", odcinek 30 - STRESZCZENIE. Co się wydarzy w nowym epizodzie popularnej telenoweli "Zakazany owoc"? Gdzie, kiedy i o której można obejrzeć premierowe odcinki tureckiego serialu? Prezentujemy streszczenie 30. odcinka serialu "Zakazany owoc" i szczegóły jego emisji.

Redakcja poleca

"Zakazany owoc" to opowieść o losach Yildiz. Kobieta ma za sobą nieudany związek, a do tego marzy o życiu na poziomie. Zamiast tego mieszka z siostrą Zeynep w biednej okolicy. Pewnego dnia poznaje panią Ender - wpływową i bogatą kobietę, której zależy, by Yildiz uwiodła jej męża.

"Zakazany owoc", odcinek 30: Streszczenie epizodu

Jak podaje teleman.pl streszczenie 30. odcinka serialu "Zakazany owoc" prezentuje się następująco:

Yildiz wciąż popełnia gafy. Kobieta stara się pracować, jak najlepiej, ale wciąż coś jej nie wychodzi. Jej pomyłki stale złośliwie komentuje Ender. W tym czasie Zehra spóźnia się ze spłatą kolejnej raty kredytu. Takie zachowanie sprowadza na nią nowe problemy. Ender po ponownej przeprowadzce do domu Halita, dla dobra ich syna i bycia z nim codziennie blisko, decyduje się wprowadzić nowe zasady. Zejnep tymczasem zostaje asystentką Cema, współpracownika, Alihana. Mężczyzna dopiero co wrócił z USA i potrzebuje pomocy w powrocie na stanowisko. Jak będzie dogadywać się z Zejnep?

"Zakazany owoc", odcinek 30: Gdzie i kiedy oglądać?

30. odcinek serialu "Zakazany owoc" będzie można obejrzeć w poniedziałek, 8 sierpnia. Epizod zostanie wyemitowany o godzinie 17:15 na kanale TVP2.

Czytaj także:  John Steiner nie żyje. Brytyjski aktor zginął w groźnym wypadku samochodowym. Miał 81 lat

RadioZET.pl/Teleman.pl

Nowe Horyzonty - plakat
10 Zobacz galerię
fot. Alina Metelytsia/materiały prasowe Nowe Horyzonty