Obserwuj w Google News

"Stulecie Winnych" - odcinek 15 - STRESZCZENIE. Zaręczyny Ani i Kazimierza [25.02]

1 min. czytania
24.02.2021 15:14
Zareaguj Reakcja

Streszczenie 15. odcinka serialu "Stulecie Winnych" znajdziecie poniżej. Co się wydarzy w najnowszym epizodzie? Przeczytajcie streszczenie 15. odcinka serialu "Stulecie Winnych".

"Stulecie Winnych" - odcinek 15 - STRESZCZENIE. Zaręczyny Ani i Kazimierza [25.02]
fot. M. Gorflinska G/ East News

"Stulecie Winnych", odcinek 15 - STRESZCZENIE. Co się wydarzy w kolejnym odcinku serialu "Stulecie Winnych"? Kiedy będzie można obejrzeć nowy odcinek i o której godzinie? Streszczamy 15. odcinek serialu "Stulecie Winnych" i przedstawiamy szczegółowe informacje dotyczące jego emisji.

"Stulecie Winnych", odcinek 15 - streszczenie

Streszczenie 15. odcinka serialu "Stulecie Winnych" prezentuje się następująco:

Tarasiewicz znajduje zatrudnienie przy wywozie śmieci w urzędzie w Pruszkowie. Posadę zawdzięcza pomocy, której udzielił mu Iwaszkiewiczow. Kazia i Władek widzą śmierć syna sąsiadów. 13-latek zginął, bo rodzina nie przekazała okupantom kontyngentu. Celem Niemców pada biblioteka Winnych, którą zamierzają spalić. Mania opracowuje plan wywiezienia książek nocą w furmance. W jego realizacji pomagają jej Ania i Kazimierz. Niestety, zatrzymuje ich patrol. Liczni artyści przybywają do Stawiska poszukując schronienia. Ania spotyka Jamrożego, który proponuje jej pomoc. Podczas wieczorku poetyckiego w willi, Ania i Kazimierz zbliżają się do siebie. Dochodzi do zaręczyn, jednak dziewczyna nie chce wyjeżdżać z ukochanym do Warszawy. Ten postanawia zmusić ją podstępem.

"Stulecie Winnych", odcinek 15 - gdzie i kiedy oglądać?

15. odcinek serialu "Stulecie Winnych" będzie można obejrzeć w czwartek 25 lutego 2021 roku o godzinie 21:50 na kanale TVP 2

"Stulecie Winnych" 3. sezon - kiedy premiera?

Przypominamy, że już wkrótce ukaże się 3. sezon serialu "Stulecie winnych". Emisja nowych odcinków rozpocznie się 7 marca 2021 roku, o godzinie 20:15 w TVP 2.

Redakcja poleca
Najpopularniejsze seriale ostatnich lat. Widzieliście je wszystkie?

RadioZET.pl/Teleman.pl