Obserwuj w Google News

"M jak miłość": jedna z największych gwiazd produkcji wraca do serialu

2 min. czytania
20.04.2021 16:22
Zareaguj Reakcja

"M jak miłość" wciąż pozostaje jednym z najpopularniejszych polskich seriali. Już niedługo na plan wróci aktorka, która wciela się w popularną postać. O kim mowa i jakich zmian możemy się spodziewać w serialu? Zdradzamy poniżej.

M jak miłość
fot. Agencja SE/East News

"M jak miłość": jedna z największych gwiazd produkcji wraca do serialu. To dobra wiadomość dla fanów serialu. Mowa o Magdalenie Walach, która wciela się w Agnieszkę. Jej bohaterka usunęła się na bok po przeżyciu kolejnego zawodu miłosnego. Z Olkiem (Maurycy Popiel) jej nie wyszło. Czy odpuściła związek z mężczyzną, a może będzie próbowała rozbić jego małżeństwo z Anetą (Ilona Janyst)? Zdradzamy, co już wiadomo.

Redakcja poleca

"M jak miłość": jedna z największych gwiazd produkcji wraca do serialu

W fabule serialu "M jak miłość" widzowie niedługo ponowie zobaczą wątki z Agnieszką. Magdalena Walach wraca na plan popularnej telenoweli, która jest emitowana na antenie Telewizji Polskiej od ponad 20 lat. Przypominamy, że Agnieszka Olszewska zdecydowała się wyjechać jakiś czas temu z córeczką do Szczecina. Kobieta nie potrafiła sobie poradzić z rozstaniem z Olkiem. 

Jak się okaże, to Andrzej (Krystian Wieczorek) sprowadzi Agnieszkę z powrotem do Warszawy. Jak fani pamiętają, w ostatnich epizodach, w których się pojawiła, bohaterka miała spięcie z Anetą, czyli obecną żoną Olka. Tym razem ma wrócić do Warszawy z powodu morderstwa. Na ten moment nie jest pewne, jak potoczą się losy bohaterki. Nie wiemy też, czy zrezygnuje ona z Olka.

"M jak miłość": gdzie i kiedy oglądać serial?

Serial "M jak miłość" jest emitowany dwa razy w tygodniu. W każdy poniedziałek oraz w każdy wtorek na antenie TVP 2 o godzinie 20.55.

Zobacz także:  Była gwiazdą "M jak miłość". Wypadek zniszczył karierę Moniki Obary. Czym się obecnie zajmuje?

Anita Jancia: była przyjaciółką Hanki Mostowiak, teraz jest gwiazdą filmu Netflixa. Jak się zmieniła?

RadioZET.pl/Jastrzabpost.pl

Rozlicz PIT i przekaż 1 procent Fundacji Radia ZET