Obserwuj w Google News

Wspólna wycieczka z Dawidem Kwiatkowskim. Wygraj wyjątkowe spotkanie z wokalistą

1 min. czytania
22.09.2023 16:55
Zareaguj Reakcja

Dawid Kwiatkowski już w najbliższą środę wydaje zupełnie nowy singiel. Z okazji premiery utworu „Taki Jak Ty” przygotowaliśmy z wokalistą wyjątkowy konkurs dla słuchaczy Radia ZET. Chcesz wybrać się na wspólną wyprawę z Dawidem? Zajrzyj na nasz Instagram!

Dawid Kwiatkowski
fot. mat. prasowe

Dawid Kwiatkowski oczarował naszych słuchaczy swoim ostatnim przebojem „Café de Paris”. Pora na kolejny singiel „Taki jak Ty”, który usłyszymy już 27 września. Tego dnia wokalista przygotował dla słuchaczy Radia ZET coś naprawdę specjalnego.

Wspólna wycieczka z Dawidem Kwiatkowskim. Wygraj wyjątkowe spotkanie z wokalistą

Marzysz o spotkaniu z Dawidem Kwiatkowskim? Radio ZET może spełnić to życzenie! Wystarczy, że weźmiesz udział w wyjątkowym konkursie. Zrób ciekawe zdjęcie „pod kołdrą, z kołdrą, na kołdrze”, opublikuj je na swoim instagramowym koncie, otaguj je hasztagami #radiozet i #DawidKwiatkowski oraz oznacz oficjalny profil Radia ZET na Instagramie. Dlaczego fotografia z kołdrą? Dowiesz się już 27 września.

Autorów trzech najbardziej kreatywnych fotografii nagrodzimy podwójnymi zaproszeniami na wyjątkowy i pełen atrakcji wyjazd z Dawidem Kwiatkowskim. Ważna informacja: realizacja nagrody odbędzie się w środę, 27 września. Punkt zbiórki - Warszawa.

Konkurs trwa do poniedziałku, 25 września do godziny 15:00. Zwycięzców ogłosimy tego samego dnia w programie „Lubię to” po godz. 20:00.

Biorąc udział w konkursie, w przypadku wygranej, wyrażasz zgodę na udział w relacji z realizacji nagrody zgodnie z zapisami Regulaminu Konkursu. Regulamin dostępny jest poniżej.

Dawid Kwiatkowski
fot. mat. prasowe