Obserwuj w Google News

Wiktor Dyduła z nowym singlem w czwartek w Radiu ZET. „Pal licho!” podbije parkiety?

1 min. czytania
29.12.2022 09:27
Zareaguj Reakcja

Wiktor Dyduła otwiera kolejny rozdział w karierze i prezentuje najnowszy, niezwykle taneczny singiel „Pal licho!”. O czym jest piosenka? Artysta opowie o tym i nie tylko na antenie Radia ZET. Premiera „Pal licho!” już w czwartek po godz. 11:00. Wiktor Dyduła będzie też gościem wieczornej audycji Marcina Wojciechowskiego „Plus Minus Lista Radia ZET Extra” po godz. 21:00.

Wiktor Dyduła
fot. mat. prasowe / Dagmara Szewczuk

Wiktor Dyduła coraz śmielej radzi sobie na polskiej scenie muzycznej. Świadczą o tym chociażby sukcesy singli „Koło fortuny” czy „Dobrze wiesz, że tęsknie”, które zdobyły rzesze fanów, również wśród słuchaczy Radia ZET. Czy najnowszy utwór także zrobi furorę?

Redakcja poleca

Wiktor Dyduła – „Pal licho!”. Premiera utworu i wywiad w Radiu ZET

„Pal licho!” to kolejny singiel zapowiadający debiutancką płytę Wiktora Dyduły, którego wielu polskich słuchaczy poznało dzięki programowi „The Voice of Poland”, gdzie dotarł do samego finału.

Najnowszy utwór powstał we współpracy z producentem Piotrem Plutą. Tekst piosenki okraszony jest dużą dawką humoru, a wokalista ma nadzieję, że każdy znajdzie w nim odrobinę siebie i swoich przeżyć.

 Jak tam po świętach się czujecie? Forma zrobiona? Mam dla Was piosenkę, dzięki której możecie spalić zawiązane podczas świąt sadło. Mam nadzieję, że Wam się spodoba i że zatańczycie do tej piosenki w sylwestra! – zapowiada utwór sam Wiktor.

Piosenkę promuje oficjalny teledysk w reżyserii Michała Sierakowskiego. W klipie Wiktor po raz kolejny prezentuje swoje umiejętności taneczno-aktorskie, wcielając się w osiem alternatywnych wersji samego siebie.