Obserwuj w Google News

Wiktor Dyduła gwiazdą „ZET Akustycznie”. Premiera koncertu już 22 marca po godz. 21:00

1 min. czytania
22.03.2023 11:20
Zareaguj Reakcja

Wiktor Dyduła w „ZET Akustycznie”. Już w środę, 22 marca na antenie Radia ZET odbędzie się premiera specjalnego mini koncertu. Wokalista, który kilka dni temu wydał swój debiutancki album „Pal licho!”, zaprezentuje nie tylko swoje przeboje, ale także cover pewnego hitu. Słuchaj Radia ZET po godz. 21:00.

Wiktor Dyduła ZET Akustycznie
fot. Radio ZET

ZET Akustycznie” to kultowy już cykl koncertów realizowanych przez Radio ZET. Specjalnie dla naszych słuchaczy zagraniczne i polskie gwiazdy prezentują wyjątkowe, akustyczne wersje swoich najpopularniejszych piosenek, a niekiedy także przygotowują zachwycające covery wielkich hitów. Niedawno w naszym studiu gościliśmy m.in. The Rasmus i Kamrada, a teraz swój mini koncert zagra Wiktor Dyduła.

Redakcja poleca

Wiktor Dyduła w „ZET Akustycznie”. Premiera koncertu w Radiu ZET już 22 marca

Wiktor Dyduła kolejną gwiazdą, która pojawi się w „ZET Akustycznie”. Podczas mini koncertu wokalista zaśpiewa kilka swoich utworów, a także cover jednego z popularnych przebojów. O jaką piosenkę chodzi? Włącz Radio ZET w środę po godz. 21:00.

SŁUCHAJ RADIO ZET ONLINE

W ostatni piątek piosenkarz gościł w programie Marcina Wojciechowskiego, gdzie opowiedział o swojej debiutanckiej płycie „Pal licho!”.

 Czuję się niesamowicie. Jest to dla mnie niesamowita sprawa, że teraz rozmawiamy i moja płyta leży obok mnie. Chciałem dać całego siebie, moje spostrzeżenia, moje emocje, moja zaobserwowania i doświadczenia. Mam nadzieję, że słuchacz stwierdzi: „Dobra, wierzę mu” – wyznał w Radiu ZET.

Wiktor Dyduła o debiutanckiej płycie. "Chciałem dać całego siebie. To moje spostrzeżenia i emocje"