Obserwuj w Google News

Wiktor Dyduła o debiutanckiej płycie. "Chciałem dać całego siebie. To moje spostrzeżenia i emocje"

2 min. czytania
20.03.2023 12:50
Zareaguj Reakcja

Wiktor Dyduła gościł w Radiu ZET ze swoją debiutancką płytą „Pal licho!”. Podczas wizyty w programie Marcina Wojciechowskiego przyznał, że czuje się niesamowicie, a wydanie pierwszego albumu było dla niego bardzo ważne. „Chciałem dać całego siebie, moje spostrzeżenia, moje emocje” – mówi wokalista, który już 22 marca zagra koncert w ramach „ZET Akustycznie”.

Wiktor Dyduła Radio ZET
fot. Radio ZET

Wiktor Dyduła zaprezentował swój pierwszy album w karierze. O krążku „Pal licho!”, który promują m.in. hity „Dobrze wiesz, że tęsknie”, „Koło fortuny”, artysta opowiedział w programue „Plus/Minus Lista Radia ZET Extra”.

Ruszamy z nowym cyklem w Radiu ZET. "ABC-Zet" z Wiktorem Dydułą to hit! [WIDEO]

Wiktor Dyduła w Radiu ZET o debiutanckiej płycie „Pal licho!”

„Pal licho!” to zbiór 13 utworów, w których Wiktor Dyduła pragnie opowiedzieć o swoich przeżyciach. Wokalista zaprosił do duetów dwie wokalistki – 18-letniej Olę Olszewską i członkinię zespołu Mikromusic, Natalię Grosiak.

Czuję się niesamowicie. Jest to dla mnie niesamowita sprawa, że teraz rozmawiamy i moja płyta leży obok mnie. Chciałem dać całego siebie, moje spostrzeżenia, moje emocje, moja zaobserwowania i doświadczenia. Mam nadzieję, że słuchacz stwierdzi: „Dobra, wierzę mu”.

Marcin Wojciechowski zauważył, że na albumie pada przekleństwo. Co na to Wiktor Dyduła?

To jedno przekleństwo. Uważam, że jak jest użyte jedno przekleństwo, to jest to takie podkreślenie. Jest bardziej emocjonalnie.

Wokalista jest gotowy na bardzo pracowite lato. Jak sam przyznaje, chciałby grać w klubach wypełnionych ludźmi i na festiwalach muzycznych.

Redakcja poleca

Wiktor Dyduła w „ZET Akustycznie”. Premiera mini koncertu już 22 marca

Wiktor Dyduła w „ZET Akustycznie”. Już w środę, 22 marca po godz. 21:00 na antenie Radia ZET odbędzie się premiera specjalnego mini koncertu. Gwiazdor „The Voice of Poland” zaprezentuje nie tylko swoje utwory, ale także cover wielkiego hitu.