Obserwuj w Google News

Tomasz Schuchardt 19 lutego w Radiu ZET. Wywiad w „Nie mam pytań” po godz. 17:00

1 min. czytania
17.02.2023 09:30
Zareaguj Reakcja

Tomasz Schuchardt pojawi się w „Nie mam pytań”. Aktor opowie naszym słuchaczom m.in. o swoich najsłynniejszych rolach i kulisach pracy w branży filmowej. Rozmowa na antenie Radia ZET już w niedzielę, 19 lutego po godz. 17:00. 

Tomasz Schuchardt
fot. Pawel Wodzynski/East News

Tomasz Schuchardt 19 lutego w Radiu ZET. Wywiad w „Nie mam pytań”

Tomasz Schuchardt ma na swoim koncie wiele ról, które zachwyciły widzów. Mowa m.in. o występach w „Jesteś Bogiem”, „Chrzest”, „Chemia” czy głośnym serialu Netflixa „Wielka woda”. Ostatnio aktor pojawił się w produkcji „Chrzciny”. Za rolę w tym filmie aktor otrzymał nominację do Orłów 2023. O statuetkę powalczy m.in. z Jackiem Belerem czy Piotrem Trojanem.

Słuchaj audycji „Nie mam pytań” z Tomaszem Schuchardtem w niedzielę, 19 lutego w godz. 17:00-19:00. Wywiad będzie dostępny również w formie podcastu na player.radiozet.pl oraz w serwisie YouTube.

Redakcja poleca

„Nie mam pytań” to niedzielny program Radia ZET, w którym Szymon Majewski rozmawia z ludźmi ze świata kultury, sztuki, telewizji i polskiego show-biznesu. Wszystko po to, aby słuchacze Radia ZET mogli poznać gwiazdę od zupełnie innej, nieznanej dotąd strony.

Poniżej możesz posłuchać ostatniego odcinka „Nie mam pytań” z udziałem Sonii Bohosiewicz: