Obserwuj w Google News

SzyminEM z wyjątkowym utworem na 11 listopada. Ma prośbę do polskich polityków [WIDEO]

1 min. czytania
11.11.2022 10:00

SzyminEM to wielka gwiazda rodzimego rapu. Specjalnie na 11 listopada nasz radiowy raper przygotował utwór "Niepodległa i Miła" o działaniach polskich polityków w tym ważnym dniu. W swoim nowym hicie pilnie zaapelował do nich: „W ten dzień politycy niech obdarzą się miłością, by jak najlepiej radować się niepodległością”. Będzie przebój?

Szyminem
fot. Radio ZET

SzyminEM, znany również jako Szymon Majewski, słynie z tego, że w zaskakujący i jednocześnie zabawny sposób komentuje naszą rzeczywistość. Inspiracji do tekstów szuka często w świecie polityki i rymuje z udziałem różnych bohaterów polskiego życia publicznego.

Redakcja poleca

SzyminEM z wyjątkowym utworem "Niepodległa i Miła". Ma prośbę do polskich polityków! [WIDEO]

Narodowe Święto Niepodległości skłoniło SzyminEMa do stworzenia wyjątkowego utworu "Niepodległa i Miła". Gwiazda rapu połączyła siły z plejadą polskich polityków. W oficjalnym teledysku pojawiają się m.in. Jarosław Kaczyński, Mateusz Morawiecki, Donald Tusk i Władysław Kosiniak-Kamysz.

Jak będzie wyglądał tegoroczny Dzień Niepodległości? SzyminEM zdradza kilka szczegółów.

 Jarek Kuchcińskiemu nakazał czym prędzej, by Marek od razu chwycił za pędzel i przed domem Tuska już wszystkie tuje na biało-czerwone kolory się przemaluje. Borys Budka w ten dzień razem z Glińskim sprzątnie przed willą, w której mieszka Kaczyński – brzmi fragment.

Każdy nowy kawałek SzyminEMa usłyszycie w piątki w trakcie naszej porannej audycji „Dzień dobry bardzo”.

Redakcja poleca