Obserwuj w Google News

Sońta nie wytrzymał po telefonie słuchacza: „Stan polskiej piłki Cię śmieszy?!” [WIDEO]

2 min. czytania
24.11.2022 11:53
Zareaguj Reakcja

Marcin Sońta i Michał Korościel chętnie komentują mecze mundialu w Katarze. W trakcie audycji „Szczyt wszystkiego” do Radia ZET zadzwonił słuchacz, który podzielił się interesującym spostrzeżeniem. Jak zareagowali na to prowadzący? Marcin Sońta nie wytrzymał. Zobaczcie wideo!

Szczyt wszystkiego Radio ZET Marcin Sońta Michał Korościel
fot. Radio ZET

„Szczyt wszystkiego” to popołudniowy program Radia ZET, w którym Marcin Sońta i Michał Korościel dzielą się ze słuchaczami dosłownie wszystkim. Nie mogło więc zabraknąć w audycji komentarzy na temat trwającego mundialu. Jeden z prowadzących zareagował emocjonalnie na ostatni telefon od słuchacza.

SPEŁNIAMY MARZENIA W RADIU ZET. WYŚLIJ ZGŁOSZENIE

Redakcja poleca

Marcin Sońta nie wytrzymał po telefonie słuchacza do Radia ZET [WIDEO]

Mundial w Katarze już na samym początku jest pełen niespodzianek. Argentyna przegrała z Arabią Saudyjską, Japonia pokonała niespodziewanie Niemcy, a Robert Lewandowski nie zdołał strzelić rzutu karnego w meczu z Meksykiem.

Podczas programu „Szczyt wszystkiego” do Radia ZET zadzwonił słuchacz, który podzielił ciekawym i zabawnym spostrzeżeniem po pierwszym meczu Polaków.

– Argentyna strzeliła karnego, przegrała 2:1. Niemcy strzelili karnego, przegrali 2:1. Dziękujmy Panu Robertowi, że tego karnego nie strzelił. Mamy przynajmniej jeden punkt – stwierdził słuchacz.

Redakcja poleca

Marcin Sońta natychmiast zareagował na te słowa: „Nie no, ale przecież… To wcale tak nie jest, że tak zawsze będzie. Poza tym ten mecz Niemców był później, więc Pan Robert nie mógł tego wiedzieć”.

Marcin, spokojnie… Pan żartował – powiedział Korościel.

– Żartował, tak? Dla Ciebie to jest żart? Dla Ciebie jest to śmieszne? Że nie trafiamy karnego, tak? Śmieszy Cię osobisty dramat Roberta? - nie wytrzymał Sońta i zapytał kolegę: „Stan polskiej piłki Cię śmieszy?!”

Słuchaj „Szczyt wszystkiego w Radiu ZET” od poniedziałku do piątku w godz. 17:00-19:00.

RADIO ZET ONLINE