Obserwuj w Google News

Serial o „Kurzopkach”? Robert Górski ma pomysł na nową produkcję TVP [WIDEO]

2 min. czytania
03.01.2023 16:11
Zareaguj Reakcja

Robert Górski gościł w „Nie mam pytań”. Podczas wizyty w programie Szymona Majewskiego podsumował najważniejsze wydarzenia 2022 roku. Nie mogło więc zabraknąć rozmowy na temat związku Katarzyny Cichopek i Macieja Kurzajewskiego. Gość Radia ZET wpadł na pomysł serialu o „Kurzopkach”.

Kurzopki Robert Górski Radio ZET
fot. Artur Zawadzki/REPORTER/East News

Robert Górski był pierwszym gościem „Nie mam pytań” w 2023 roku. Słynny artysta kabaretowy wspólnie z Szymonem Majewskim podsumował ostatnie 12 miesięcy. Ich uwadze nie mógł umknąć związek Katarzyny Cichopek i Macieja Kurzajewskiego, którzy ujawnili w październiku, że są razem.

Robert Górski zachwycony Polakami na mundialu? „Należy nam się nagroda fair play”

Serial o „Kurzopkach”? Robert Górski ma pomysł na nową produkcję TVP [WIDEO]

Czy niezwykle medialna historia „Kurzopków” to idealny materiał na serial? Robert Górski i Szymon Majewski widzą potencjał w najsłynniejszej polskiej power couple ostatnich miesięcy.

Ciekawe, że w takiej bardziej tradycyjnej telewizji TVP udało się stworzyć „Kurzopków” – stwierdził Majewski.

W ogóle to zbiór sympatycznych ludzi. Nie znam do końca pani Pauliny, ale ona prezentuje się różnie – wyznał Górski.

Redakcja poleca

To ona trochę to wylansowała. Paulina Smaszcz takim ostrym zaatakowaniem stworzyła „Kurzopków”. Można stworzyć legendę poprzez próbę ataku – dodał Szymon.

Telewizja zawsze cierpi na brak dobrych scenariuszy i seriali, a tymczasem sama wyprodukowała taki serial, nie kupując licencji i nie zatrudniając scenarzystów. Przez długi okres codziennie zaglądałeś do internetu, aby sprawdzić, co jest w nowym odcinku. Ciągle pojawiali się nowi bohaterowie. Postać poboczna przejmowała serial, osoba, która nie była lubiana, nagle zyskiwała sympatię przez to, że ma takiego przeciwnika. Bardzo to wszystko interesujące. Pani Kurski też się włączyła w to wszystko. Miejmy nadzieję, że ktoś tam w telewizji spisuje to dzień po dniu i że powstanie współczesna wersja „W labiryncie” – zauważył gość.

Jak serial powstanie, to mamy już gotową obsadę. Kasia Cichopek zagra… Kasię Cichopek – zakończył prowadzący „Nie mam pytań”.

Pełna rozmowa Szymona Majewskiego z Robertem Górskim: