Obserwuj w Google News

Niespodzianka od Sanah. Piosenkarka z nowym utworem w piątek w Radiu ZET

1 min. czytania
02.12.2022 10:28
Zareaguj Reakcja

Sanah nie zwalnia tempa i prezentuje kolejną muzyczną nowość. Światło dzienne ujrzał właśnie nowy utwór „najlepszy dzień w moim życiu”, który słuchacze Radia ZET usłyszą premierowo w piątek po godz. 21:00 w „Plus +- Minus Liście Radia ZET Extra”. Piosenkarka będzie gościem programu Marcina Wojciechowskiego, w którym opowie o najnowszej piosence i nie tylko.

Sanah
fot. mat. prasowe

Sanah dopiero co zachwyciła polskich słuchaczy platynową już płytą „sanah śpiewa Poezyje” z bijącym rekordy popularności utworem „Nic dwa razy”. Właśnie podzieliła się z fanami kolejną poruszającą piosenką.

Redakcja poleca

Sanah w piątek w Radiu ZET z nowym utworem „najlepszy dzień w moim życiu”

Sanah zaprezentowała nowy utwór „najlepszy dzień w moim życiu”. Jak zdradziła sama piosenkarka, sentymentalna piosenka opowiada o tym, co minęło, ale i o tym, co dopiero nastąpi. Artystka zasugerowała również, że wkrótce słuchacze dowiedzą się więcej.

Kochani! Domyślacie się już czym jest „najlepszy dzień w moim życiu”? Niedługo wszystko się wyjaśni… Bądźcie czujni!

Sanah obecnie koncertuje w ramach trasy „Bankiet u sanah”, gdzie prezentuje widzom m.in. wiersze swoich ulubionych poetów, które znalazły się na jej najnowszym albumie. Wokalistce na scenie towarzyszy 50-osobowa Polska Orkiestra Muzyki Filmowej oraz 30-osobowy chór Silesian Chamber Choir Ad libitum.

Sanah
fot. mat. prasowe