Obserwuj w Google News

Ruda z Red Lips miała wypadek na koncercie. Musiała przejść operację

2 min. czytania
04.09.2023 16:13
Zareaguj Reakcja

Zespół Red Lips gościł ostatnio w programie „Czas wolny w Radiu ZET”. W trakcie rozmowy z Marcinem Wojciechowskim Ruda wróciła myślami do bardzo niebezpiecznej sytuacji na jednym z koncertów. Wokalistka doznała kontuzji i nadal chodzi w ortezie.

Ruda Red Lips Radio ZET
fot. Radio ZET

Zespół Red Lips powrócił z zupełnie nowym singlem „Dzika rzeka”, o którym opowiedział w weekendowej audycji „Czas wolny w Radiu ZET”. Joanna "Ruda" Lazer przybyła do naszego studia kontuzjowana. Co się stało?

Redakcja poleca

Ruda z Red Lips miała wypadek na koncercie. Przeszła operację

Ryzyko kontuzji jest na stałe wpisane w zawód artysty scenicznego. Przekonała się o tym Ruda z Red Lips, która przeżyła niemały dramat na koncercie. Przez wypadek na scenie trafiła na stół operacyjny. Wokalistka wciąż musi korzystać z pomocy stabilizatora.

 Orteza od kostki po samą pachwinę. Posypało się kolano, dwie łąkotki, dwa więzadła. Nie jest to prosty temat. Współczuję wszystkim i także samej sobie. Bardzo boli, ale już teraz jest coraz lżej. To był dla mnie ciężki moment. Byliśmy w przeddzień naszych wszystkich planów wydawniczych. To się wydarzyło podczas koncertu, podczas ostatniego bisu. Dośpiewałam numer do końca – wyznała artystka Marcinowi Wojciechowskiemu.

– Pożegnała widownię już z karetki, jak odjeżdżaliśmy do szpitala – zdradził Łukasz Lazer.

– Nie upadłam. Po prostu zeskoczyłam na nogi. Cała kompresja, cała energia poszła w kolana. Parę dni później byłam już na stole operacyjnym.

– A parę dni później byłaś na planie teledysku do „Dzikiej rzeki” – dodał gitarzysta i producent.

Pełna rozmowa z Red Lips w Radiu ZET dostępna jest poniżej:

Oglądaj

Nie przegap