Obserwuj w Google News

Rubens gwiazdą „ZET Akustycznie”. Premiera koncertu w Radiu ZET już 14 grudnia

2 min. czytania
12.12.2022 15:48
Zareaguj Reakcja

Rubens w „ZET Akustycznie”. Już w środę, 14 grudnia po godz. 21:00 na antenie Radia ZET odbędzie się premiera specjalnego mini koncertu. Wokalista, który niedawno zadebiutował albumem „Piosenki, których nikt nie chciał”, zaprezentuje wyjątkowe wersje swoich utworów. Nie zabraknie m.in. przeboju „Wszystko OK?”.

Rubens
fot. mat. prasowe

„ZET Akustycznie” to kultowy już cykl koncertów realizowanych przez Radio ZET. Specjalnie dla naszych słuchaczy zagraniczne i polskie gwiazdy prezentują wyjątkowe, akustyczne wersje swoich najpopularniejszych piosenek, a niekiedy także przygotowują zachwycające covery wielkich hitów. Niedawno w naszym studiu gościliśmy zespół The Rasmus, a teraz swój mini koncert zagra Rubens.

The Rasmus w "ZET Akustycznie”. Nie zabrakło przeboju "In The Shadows" [WIDEO]

Rubens w „ZET Akustycznie”. Premiera koncertu w Radiu ZET już 14 grudnia

Rubens kolejną gwiazdą, która pojawi się w „ZET Akustycznie”. Podczas mini koncertu wokalista zaśpiewa trzy utwory, w tym dobrze znany słuchaczom Radia ZET przebój „Wszystko OK?”, a także cover utworu niezwykle popularnego polskiego piosenkarza. O jaką piosenkę chodzi? Słuchaj Radia ZET w środę po godz. 21:00.

SŁUCHAJ RADIA ZET ONLINE

Redakcja poleca

Debiutancki album Rubensa zatytułowany „Piosenki, których nikt nie chciał” ukazał się w listopadzie tego roku. Artysta nie tylko napisał i skomponował wszystkie piosenki, ale również zajął się ich produkcją. O czym jest jego pierwsza płyta?

Chcę tym albumem po prostu powiedzieć: „Cześć, jestem Rubens. Gram na gitarze, piszę teksty i piosenki”. Nie chciałem, żeby „Piosenki, których nikt nie chciał” to był jeden z tych krążków, na których koleś, który przez lata gra na gitarze, próbuje na niej udowodnić, że umie to robić dobrze. (…) Obnażam się na tym albumie. Nie potrafię udawać, tworzyć jakiejś kreacji. Na chwilę obecną jestem twórcą, który otwiera się i opowiada o swoich przeżyciach i obserwacjach – wyznał Rubens w jednym z wywiadów.