Obserwuj w Google News

Lewandowski ma już dość? Robert Motyka: „Na prezydenta by się Pan nie nadawał”

1 min. czytania
17.01.2023 15:14
Zareaguj Reakcja

Robert Lewandowski nie przestaje się cieszyć ogromną popularnością. Nic więc dziwnego, że fani chcą zdobyć jego autograf. Ostatnio o podpis poprosił go polski kibic. Piłkarz zareagował jednak na prośbę dość sceptycznie, a cała sytuacja została nagrana i wrzucona do sieci. Wideo skomentowali oczywiście Marek Starybrat i Robert Motyka. Co na to prowadzący "Dzień Dobry Bardzo"?

Robert Lewandowski
fot. Manu Fernandez/Associated Press/East News

Każdego dnia „Dzień Dobry Bardzo” z Markiem Starybratem i Robertem Motyką budzi miliony Polaków. W swoim porannym programie prezenterzy nie stronią od komentowania najgorętszych tematów w polskim i zagranicznym internecie.

Redakcja poleca

Robert Lewandowski nie chce już rozdawać autografów? Starybrat i Motyka komentują w Radiu ZET

Robert Lewandowski ma miliony fanów, którzy marzą o wspólnym zdjęciu czy autografie. Czy nasz najpopularniejszy piłkarz może być już zmęczony sławą? Ekipa „Dzień Dobry Bardzo” nawiązała do głośnego filmiku krążącego po sieci.

Normalnie się wkurza. Na kolejną prośbę o autograf mówi: "Znowu? Przestanę wam podpisywać. Ostatni raz wam podpisuję" – mówi Starybrat.

Robert Motyka postanowił to dosadnie i żartobliwie skomentować, nawiązując do prezydenta Andrzeja Dudy, któremu wiele osób zarzuca podpisywanie wszystkich ustaw zaproponowanych przez rząd.

Noooo... Panie Robercie, na prezydenta to bym się Pan nie nadawał.

Redakcja poleca