Obserwuj w Google News

Ostatni finał „Odsetki od Zetki” za nami. Marta wygrała cały rok bez kredytu! [WIDEO]

1 min. czytania
28.02.2023 16:30

„Odsetki od Zetki” już za nami. Przez cały miesiąc mogliście wygrać w naszej hitowej zabawie pieniądze na pokrycie rat kredytowych. Cieszymy się, że mogliśmy pomóc tak wielu słuchaczom. Ostatniego dnia do szczęśliwych uczestniczek konkursu dołączyła Marta z Olsztyna.

Odsetki od Zetki Radio ZET
fot. Radio ZET

„Odsetki od Zetki” podbiły serca naszych słuchaczy, którzy przez cały miesiąc wysłali ponad 40 tysięcy zgłoszeń. W bijącej rekordy popularności zabawie antenowej można było zgarnąć pieniądze na pokrycie 3, 6, a nawet 12 rat kredytowych. Ostatnią uczestniczką naszego lutowego konkursu okazała się Marta, która poradziła sobie znakomicie.

Babski Weekend z Radiem ZET. Jak wygrać wyjazd do Uniejowa?

Redakcja poleca

Ostatni finał „Odsetki od Zetki”. Marta wygrała cały rok bez kredytu

Marta wkrótce skończy 35 lat i marzy o zorganizowaniu w marcu wystrzałowej imprezy urodzinowej. Przez kredyt hipoteczny słuchaczka nie może sobie jednak pozwolić na zbyt wiele. Postanowiliśmy więc jej pomóc i zaprosiliśmy do zabawy na antenie.

Warto było wysłać zgłoszenie i wziąć udział w ostatnim finale „Odsetki od Zetki”. Uczestniczka nie miała problemów z odpowiedzią na pytania konkursowe i wygrała cały rok bez kredytu!

Jak wyglądała jej droga do zwycięstwa? Zobaczcie wideo do końca: