Obserwuj w Google News

Olga Bołądź 26 marca w Radiu ZET. Wywiad w „Nie mam pytań”

1 min. czytania
24.03.2023 13:45
Zareaguj Reakcja

Olga Bołądź pojawi się w „Nie mam pytań”. Polska aktorka opowie naszym słuchaczom m.in. o roli w najnowszej produkcji Polsatu „Matka”, a także przygotowaniach do narodzin drugiego dziecka. Rozmowa na antenie Radia ZET już w niedzielę, 26 marca po godz. 17:00. 

Olga Bołądź
fot. Artur Zawadzki/REPORTER/East News

Olga Bołądź 26 marca w Radiu ZET. Wywiad w „Nie mam pytań”

Olga Bołądź zasłynęła z wielu ról filmowych i serialach. Mogliśmy ją oglądać m.in. w „Służbach specjalnych”, „Nad życie”, „Czasie honoru”, „Chyłce”, „Kobietach mafii”, a ostatnio wystąpiła też w filmie „Wyrwa” i produkcji Polsatu „Matka”.

Gościni "Nie mam pytań" opowie nie tylko o serialu, ale również o trwającej ciąży. Olga Bołądź spodziewa się drugiego dziecka. Po raz pierwszy aktorka została mamą w 2013 roku.

Redakcja poleca

Słuchaj audycji „Nie mam pytań” z Olgą Bołądź w niedzielę, 26 marca w godz. 17:00-19:00. Wywiad będzie dostępny również w formie podcastu na player.radiozet.pl oraz w serwisie YouTube.

„Nie mam pytań” to niedzielny program Radia ZET, w którym Szymon Majewski rozmawia z ludźmi ze świata kultury, sztuki, telewizji i polskiego show-biznesu. Wszystko po to, aby słuchacze Radia ZET mogli poznać gwiazdę od zupełnie innej, nieznanej dotąd strony.

Poniżej możesz posłuchać ostatniego odcinka „Nie mam pytań” z udziałem Marii Pakulnis: