Obserwuj w Google News

Nosel wkręca w Radiu ZET. Śluz ślimaka na protezie Haliny [WIDEO]

2 min. czytania
21.02.2023 13:38
Zareaguj Reakcja

Kamil Nosel od lat wkręca słuchaczy na antenie Radia ZET, wcielając się w przeróżne, zabawne role. Cel jest jeden – rozbawić wszystkich do łez. Udaje mu się to znakomicie, o czym świadczą liczne reakcje na jego żarty. Chcesz zobaczyć najnowszy wkręt Nosela? Wyliniała Wioleta musi pilnie sprawdzić protezę pani Haliny.

Kamil Nosel wkręca w Radiu ZET
fot. Radio ZET

Kamil Nosel nigdy nie zawodzi swoimi wkrętami. Nasz słynny prowadzący zawsze jest gotowy, aby wkręcić twoich najbliższych i przedstawić im na antenie Radia ZET jak najzabawniejszą historię, w którą momentalnie uwierzą. Zobacz kolejny odcinek wideo „Nosel Wkręca w Radiu ZET”.

KLIKNIJ, ABY POSŁUCHAĆ WSZYSTKICH WKRĘTÓW NOSELA

Redakcja poleca

Nosel wkręca w Radiu ZET. Śluz ślimaka na protezie Haliny [WIDEO]

Wyliniała Wioleta pracuje w zakładzie protetycznym, który zajął się rekonstrukcją górnej protezy pani Haliny. Pojawił się poważny kłopot z klejem.

Dostaję reklamacje i próbuję dojść do tego, czy to jest jednak ten klej, czy fasada fastrygowa, którą ja narzuciłam. Czy były jakieś bóle gardła albo gorączkowała Pani ostatnio?

 Na razie nic nie miałam. A w razie czego, to co?

Trzeba będzie tu wszcząć procedurę. Niech Pani podejdzie do lustra i zobaczy, czy ma Pani zaczerwienione gardło, ewentualnie migdałki. (…) Słyszę chrypanie. (…) Jak będzie Pani w ciepłym otoczeniu, to ten klej będzie wytrącał się i będzie taki posmak w gardle najpierw peklowanej baraniny, kiszonego ogórka. To jest pierwszy syndrom bolącego gardła po tym.

Okazuje się, że idealnym sposobem na rozwiązanie problemu jest… śluz ślimakowy. Co na to pani Halina? Obejrzyj do końca wideo:

Chcesz wkręcić znajomego, przyjaciela lub członka rodziny? Napisz do Nosela! Wystarczy, że zgłosisz wkręt za pomocą naszego specjalnego formularza, a Kamil rozpatrzy twoje zgłoszenie. Podaj imię potencjalnej „ofiary”, numer telefonu oraz istotny szczegół z jej życia, który pomoże ją skutecznie wkręcić. Następnie słuchaj uważnie Radia ZET od poniedziałku do piątku o 7:45 oraz 14:45. Wszystkich wkrętów Nosela możesz posłuchać również w formie podcastu na player.radiozet.pl.

KLIKNIJ TU, ABY WYSŁAĆ ZGŁOSZENIE DO KAMILA NOSELA

Redakcja poleca