Obserwuj w Google News

Nosel wkręca w Radiu ZET. Jak sprawdzić promieniowanie? Dotknąć językiem... żarówki

2 min. czytania
16.02.2023 14:39
Zareaguj Reakcja

Kamil Nosel od lat wkręca słuchaczy na antenie Radia ZET, wcielając się w przeróżne, zabawne role. Cel jest jeden – rozbawić wszystkich do łez. Udaje mu się to znakomicie, o czym świadczą liczne reakcje na jego żarty. Chcesz zobaczyć najnowszy wkręt Nosela? Pani Maria dostała niespodziewany telefon po prześwietleniu klatki piersiowej.

Kamil Nosel wkręca w Radiu ZET
fot. Radio ZET

Kamil Nosel nigdy nie zawodzi swoimi wkrętami. Nasz słynny prowadzący zawsze jest gotowy, aby wkręcić twoich najbliższych i przedstawić im na antenie Radia ZET jak najzabawniejszą historię, w którą momentalnie uwierzą. Zobacz kolejny odcinek wideo „Nosel Wkręca w Radiu ZET”.

KLIKNIJ, ABY POSŁUCHAĆ WSZYSTKICH WKRĘTÓW NOSELA

Redakcja poleca

Nosel wkręca w Radiu ZET. Jak sprawdzić promieniowanie? Dotknąć językiem żarówki

Pani Maria ma umówioną wizytę w szpitalu. W lipcu pacjentka miała robione prześwietlenie klatki piersiowej. Jak się okazało, podczas rentgenu mogło pojawić się wyższe niż zazwyczaj promieniowanie.

Oddziałowa Piegowata Renata pilnie zadzwoniła do naszej słuchaczki, aby sprawdzić, czy pani Maria otrzymała dużą dawkę napromieniowania.

Ma pani dostęp do jakiejś żarówki? Proszę ją wykręcić, żeby nie była gorąca.

Redakcja poleca

Dobrze, wykręcę ją z lampy.

Proszę potrzeć żarówką o włosy, jeśli pani ma. Aby dostała elektryzacji. Dotknąć językiem końca gwinta. Niech mi pani powie. Czy coś się stało? Błysnęła?

Co się wydarzyło dalej? Obejrzyj do końca wideo z Noselem:

Chcesz wkręcić znajomego, przyjaciela lub członka rodziny? Napisz do Nosela! Wystarczy, że zgłosisz wkręt za pomocą naszego specjalnego formularza, a Kamil rozpatrzy twoje zgłoszenie. Podaj imię potencjalnej „ofiary”, numer telefonu oraz istotny szczegół z jej życia, który pomoże ją skutecznie wkręcić. Następnie słuchaj uważnie Radia ZET od poniedziałku do piątku o 7:45 oraz 14:45. Wszystkich wkrętów Nosela możesz posłuchać również w formie podcastu na player.radiozet.pl.

KLIKNIJ TU, ABY WYSŁAĆ ZGŁOSZENIE DO KAMILA NOSELA