Obserwuj w Google News

Nosel wkręca w Radiu ZET. Karolina będzie musiała zwrócić węgiel? [WIDEO]

2 min. czytania
23.02.2023 14:49

Kamil Nosel od lat wkręca słuchaczy na antenie Radia ZET, wcielając się w przeróżne, zabawne role. Cel jest jeden – rozbawić wszystkich do łez. Udaje mu się to znakomicie, o czym świadczą liczne reakcje na jego żarty. Chcesz zobaczyć najnowszy wkręt Nosela? Karolina dostała zaskakujący telefon w sprawie węgla.

Kamil Nosel wkręca Radio ZET
fot. Radio ZET

Kamil Nosel nigdy nie zawodzi swoimi wkrętami. Nasz słynny prowadzący zawsze jest gotowy, aby wkręcić twoich najbliższych i przedstawić im na antenie Radia ZET jak najzabawniejszą historię, w którą momentalnie uwierzą. Zobacz kolejny odcinek wideo „Nosel Wkręca w Radiu ZET”.

KLIKNIJ, ABY POSŁUCHAĆ WSZYSTKICH WKRĘTÓW NOSELA

Redakcja poleca

Nosel wkręca w Radiu ZET. Karolina będzie musiała zwrócić węgiel? [WIDEO]

Podchmielona Iwona z urzędu gminy pilnie skontaktowała się z Karoliną. Okazuje się, że pojawił się problem z węglem, który słuchaczka ma otrzymać.

Węgiel będzie w przyszłym tygodniu, ale tylko połowa. Zróbmy tak. Wydałabym te półtora, ale tutaj jest propozycja, aby Pani paliła tylko do połowy, bo później poprosilibyśmy o zwrot. Dajemy to komuś innemu – mówi pracownica urzędu.

Szczerze mówiąc, to nie bardzo rozumiem. Mogę wziąć na początek mniejszą ilość, jeśli zabraknie dla wszystkich – zaproponowała Karolina.

Redakcja poleca

 I tak wszystkim musimy dać. Albo dostanie Pani ten już w połowie spalony, albo będzie Pani do połowy dopalać.

Naprawdę? Takie coś? Pierwsze słyszę.

Jaką decyzję podejmie słuchaczka? Obejrzyj wideo do końca:

Chcesz wkręcić znajomego, przyjaciela lub członka rodziny? Napisz do Nosela! Wystarczy, że zgłosisz wkręt za pomocą naszego specjalnego formularza, a Kamil rozpatrzy twoje zgłoszenie. Podaj imię potencjalnej „ofiary”, numer telefonu oraz istotny szczegół z jej życia, który pomoże ją skutecznie wkręcić. Następnie słuchaj uważnie Radia ZET od poniedziałku do piątku o 7:45 oraz 14:45. Wszystkich wkrętów Nosela możesz posłuchać również w formie podcastu na player.radiozet.pl.

KLIKNIJ TU, ABY WYSŁAĆ ZGŁOSZENIE DO KAMILA NOSELA