Obserwuj w Google News

W czym Polacy są najlepsi? Wyjątkowa akcja „Najlepsze, Bo Polskie” na 11 listopada w Radiu ZET

1 min. czytania
10.11.2022 15:25
Zareaguj Reakcja

„Najlepsze, Bo Polskie” w Radiu ZET. Już 11 listopada wraz z naszymi słuchaczami będziemy wybierać to, co naszym zdaniem jest w nas i w Polsce najlepsze. Czym możemy się pochwalić przed światem? Słuchaj programu specjalnego w godz. 10:00-20:00, zadzwoń do nas i dołącz do naszej wyjątkowej akcji, a także zdobądź biało-czerwone gadżety Radia ZET!

Najlepsze bo polskie Radio ZET
fot. Radio ZET

11 listopada to idealny dzień, aby zastanowić się, czym Polska i Polacy mogą pochwalić się przed światem. W czym jesteśmy najlepsi? Z czego nasz kraj może być dumny? Co mamy najlepszego? Czego mogą pozazdrościć nam inni? Zdecydujmy wspólnie w trakcie programu specjalnego „Najlepsze, Bo Polskie” w Radiu ZET.

Redakcja poleca

„Najlepsze, Bo Polskie” w Radiu ZET. Program specjalny w dniu 11 listopada

Program specjalny „Najlepsze, Bo Polskie” pojawi się na antenie Radia ZET już w piątek, 11 listopada w godz. 10:00-20:00. Poprowadzą go Mateusz Ptaszyński i Agnieszka Kołodziejska.

Do naszej wyjątkowej inicjatywy na Dzień Niepodległości zapraszamy każdego słuchacza Radia ZET. Wspólnie z Tobą chcemy wybrać to, co jest w nas i w Polsce najlepsze. Zadzwoń do nas na numer 321 321 321 w trakcie audycji i powiedz nam, czym możemy pochwalić się jako naród. Razem stworzymy ranking najlepszych rzeczy, z których Polska może być naprawdę dumna.

Tego dnia masz okazję zdobyć także biało-czerwone gadżety Radia ZET. Dołącz do naszej akcji „Najlepsze, Bo Polskie”!

Radio ZET
fot.