Obserwuj w Google News

Mateusz Ziółko w środę w Radiu ZET z singlem "Lubisz nas". Właśnie wydał nową płytę

2 min. czytania
07.12.2022 12:36
Zareaguj Reakcja

Mateusz Ziółko właśnie wydał nową płytę „Tak po prostu”, o której opowie słuchaczom Radia ZET w środę po godz. 21:00 w „Plus +- Minus Liście Radia ZET Extra”. W programie Marcina Wojciechowskiego zaprezentujemy również premierowo najnowszy singiel „Lubisz nas”.

Mateusz Ziółko
fot. mat. prasowe

Mateusz Ziółko ma na swoim przeboje „W płomieniach” i „Weź mnie”, a także zwycięstwa w programach „The Voice of Poland” i „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”. Artysta podbił ostatnio serca słuchaczy Radia ZET tanecznym i chwytliwym singlem „Vis-à-vis”, który pochodzi z najnowszej płyty „Tak po prostu”. Album ukazał się pod koniec listopada i otwiera kolejny rozdział w karierze wokalisty.

Redakcja poleca

Mateusz Ziółko w środę w Radiu ZET z singlem „Lubisz nas” i albumem „Tak po prostu”

Przy tworzeniu płyty „Tak po prostu” Mateusz Ziółko współpracował ze słynnym duetem producenckim Hotel Torino, czyli Dominikiem Buczkowskim-Wojtaszkiem i Patrykiem Kumórem. Co ciekawe, swój wkład w album miał również Dawid Kwiatkowski, który jest współautorem piosenki „Czekam, tęsknie”.

Mateusz Ziółko podkreśla, że jego najnowszy krążek jest spójnym konceptem artystycznym. O czym jest?

To album napisany po prostu historiami mojej, a może i Twojej codzienności. To opowieść o zmaganiach z przeciwnościami tego świata, o walce ze sobą, o siebie i o swoją prawdziwą, czystą i niczym niezbrukaną tożsamość. To obraz krętej, wyboistej i bolesnej drogi, którą jeśli kroczysz słuchając właściwego głosu w swoim sercu… zawsze wrócisz do domu.

O szczegółach nowej płyty Mateusz Ziółko opowie już w środę po godz. 21:00 w Radiu ZET.

SŁUCHAJ RADIA ZET ONLINE