Obserwuj w Google News

Kwiat Jabłoni, Tate McRae, Marshmello, Pink & Sting. Gorące nowości w Radiu ZET

2 min. czytania
06.11.2023 11:55

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi i najlepszymi przebojami? Słuchaj Radia ZET. Czekają na Ciebie na naszej antenie muzyczne nowości od Kwiatu Jabłoni, Tate McRae i Marshmello, który tym razem łączy siły z Pink i Stingiem. Nie możesz ich przegapić!

Kwiat Jabłoni Tate McRae Marshmello
fot. mat. prasowe

Nowości w Radiu ZET: Kwiat Jabłoni, Tate McRae, Marshmello, Pink & Sting

Kwiat Jabłoni – „Byłominęło”

„Pokaz slajdów” to najnowsza płyta Kwiatu Jabłoni, na której znalazło się 12 utworów, w tym wielki przebój „Od nowa”. Ich trzeci album to przejmujący wykład o świecie wewnętrznym, który tak jak ten codzienny, przechodzi czasami trzęsienia ziemi i dojmujące zimy, ale nigdy bez iskierki nadziei na to, że kolejny dzień będzie cieplejszy.

Kolejnym singlem promującym krążek jest utwór „Byłominęło”, o którym Kwiat Jabłoni opowiedział słuchaczom Radia ZET.

– Piosenkę dedykujemy wszystkim osobom, którym udało się wyrwać z toksycznych lub zupełnie nietrafionych związków, w których się męczyli. Rozstania są zawsze bardzo trudne, ale niekiedy prowadzą tylko do lepszego. Umiejętność rezygnacji ze związku, który jest dla nas zły, jest po prostu zbawienne. Piosenka łączy w sobie zarówno nostalgiczne, smutne emocje, które z rozstaniem się zawsze łącza, ale również uczucia radości, ulgi, szczęścia i tego odczucia, że będzie dobrze.

Oglądaj

Tate McRae – „greedy”

Najnowszy utwór Tate McRae podbiła świat i może pochwalić się już ponad 260 milionami streamów. Piosenka powstała we współpracy z takimi twórcami hitów, jak Ryan Tedder (Taylor Swift, Beyoncé), Amy Allen (Harry Styles, Justin Bieber) i Jasper Harris (Doja Cat, Post Malone).

„Jestem niezwykle podekscytowana wydaniem «greedy» i możliwością podzielenia się ze światem nowym rozdziałem mojej muzyki. Napisałam «greedy» o pewności siebie, dzięki której wiesz, czego chcesz. Mam wrażenie, że ludzie po raz pierwszy zobaczą moją bardziej zadziorną i zabawną stronę” – mówi 20-letnia Kanadyjka.

W ubiegłym roku Tate zaprezentowała światu swój debiutancki album. „i used to think i could fly” wylądował na 1. miejscu wśród nowych albumów na Spotify, wkrótce znalazł się też w pierwszej dziesiątce w wielu krajach.

Oglądaj

Marshmello, Pink, Sting – „Dreaming”

Popularny amerykański producent i DJ Marshmello postanowił odświeżyć legendarny przebój Stinga „Fields of Gold”. W house’owej wersji hitu pojawia się również Pink.

„Dreaming” to pierwszy z dwóch nowych singli, które znajdą się na „TRUSTFALL – Tour Deluxe Edition”, wyjątkowej edycji dziewiątego albumu Pink, „TRUSTFALL”. Rozszerzona wersja ukaże się już 1 grudnia. Znajdzie się na niej aż sześć nagrań z bijącej rekordy trasy Summer Carnival Stadium Tour 2023, na którą artystka sprzedała prawie 3 miliony biletów.

Oglądaj

Nie przegap