Obserwuj w Google News

Kamrad gwiazdą „ZET Akustycznie”. Premiera koncertu w Radiu ZET już 1 marca

2 min. czytania
28.02.2023 14:17
Zareaguj Reakcja

Kamrad w „ZET Akustycznie”. Już w środę, 1 marca po godz. 21:00 na antenie Radia ZET odbędzie się premiera specjalnego mini koncertu. Autor przeboju „I Believe” zaprezentuje nie tylko swoje utwory, ale także cover wielkiego hitu ostatnich tygodni. To trzeba zobaczyć!

Kamrad Radio ZET
fot. Radio ZET

„ZET Akustycznie” to kultowy już cykl koncertów realizowanych przez Radio ZET. Specjalnie dla naszych słuchaczy zagraniczne i polskie gwiazdy prezentują wyjątkowe, akustyczne wersje swoich najpopularniejszych piosenek, a niekiedy także przygotowują zachwycające covery wielkich hitów. Niedawno w naszym studiu gościliśmy m.in. The Rasmus i Rubensa, a teraz swój mini koncert zagra Kamrad.

Redakcja poleca

Kamrad w „ZET Akustycznie”. Premiera koncertu w Radiu ZET już 1 marca

Kamrad kolejną gwiazdą, która pojawi się w „ZET Akustycznie”. Podczas mini koncertu wokalista zaśpiewa kilka swoich utworów, a także cover jednego z największych przebojów tego roku. O jaką piosenkę chodzi? Słuchaj Radia ZET w środę po godz. 21:00.

W trakcie wizyty w naszym studiu przygotowaliśmy dla artysty bardzo miłą niespodziankę. Wręczyliśmy mu złotą płytę za wielki przebój „I Believe”. Kamrad nie krył zaskoczenia.

– Wow, ale super. Bardzo Wam dziękuję.

Kamrad to 25-letni artysta z Niemiec, który ma polskie korzenie. To właśnie z naszego kraju pochodzą jego rodzice i dziadkowie. Początki jego kariery muzycznej kariery nie należały jednak do najłatwiejszych, a sam twórca doświadczył zarówno wzlotów, jak i upadków. Wydał debiutancką płytę i supportował koncerty Nico Santosa czy Sunrise Avenue, ale rozstał się także z wytwórnią i managementem, a jego rodzice wzięli pożyczkę, żeby pomóc mu w rozwoju kariery.

Redakcja poleca
Kamrad Radio ZET
fot. Radio ZET