Obserwuj w Google News

Jason Derulo podbije wakacje tym utworem? Singiel „Glad U Came” brzmi jak hit lata!

1 min. czytania
11.05.2023 11:42

Jason Derulo powrócił z zupełnie nowym singlem „Glad U Came”. Nazywany przez wielu królem wakacji wokalista przygotował dla swoich fanów letnio brzmiący utwór, który stworzył z najpopularniejszymi producentami. „To piękna miłosna historia o sile przeznaczenia” – mówi Derulo. Premiera „Glad U Came” na antenie Radia ZET już w czwartek po 20:00.

Jason Derulo
fot. mat. prasowe

Jason Derulo chce podbić nadchodzące lato wielkim przebojem? Wszystko na to wskazuje. Artysta zaprezentował właśnie nowy singiel „Glad U Came”.

Redakcja poleca

Jason Derulo – „Glad U Came”. Nowy singiel będzie hitem wakacji 2023?

„Glad U Came” to efekt współpracy Jasona Derulo ze znanymi producentami. W tworzenie nowego singla zaangażowali się Pink Slip (One OK Rock, Royal & The Serpent), Jakke Erixson (Ava Max, Lauren Spencer Smith), Sam Martin (David Guetta, Maroon 5), Spencer Bastian (Rita Ora, Chromeo) i Tor Eimon (Faouzia, Chloe Tang).

To piękna miłosna historia o sile przeznaczenia. To jedna z ulubionych piosenek, które kiedykolwiek zrobiłem. Niektóre utwory przychodzą łatwo, a niektóre wymagają tytanicznej pracy. Nad tym numerem pracowałem przez kilka lat. Zacząłem w listopadzie 2021 roku. Robiłem sobie przerwy, wracałem, zyskiwałem świeżą perspektywę i znów wracałem do niego. Ukończyłem go w samą porę na wakacje 2023. Mam nadzieję, że spodoba się Wam tak bardzo jak mnie – mówi Derulo.