Obserwuj w Google News

Ignacy gwiazdą kolejnego "ZET Akustycznie". Premiera już 22 listopada po 21:00

2 min. czytania
22.11.2023 11:30
Zareaguj Reakcja

Ignacy w „ZET Akustycznie”. Już 22 listopada na antenie Radia ZET odbędzie się premiera specjalnego mini koncertu. Jeden z najpopularniejszych wokalistów młodego pokolenia zaprezentuje specjalnie dla naszych słuchaczy swoje hity i wyjątkowy cover. Słuchaj Radia ZET w środę po godz. 21:00. 

Ignacy ZET Akustycznie Radio ZET
fot. Radio ZET

ZET Akustycznie to kultowy już cykl koncertów realizowanych przez Radio ZET. Specjalnie dla naszych słuchaczy zagraniczne i polskie gwiazdy prezentują wyjątkowe, akustyczne wersje swoich najpopularniejszych piosenek, a niekiedy także przygotowują zachwycające covery wielkich hitów. Niedawno w naszym studiu gościliśmy m.in. Edytę Bartosiewicz, Agnieszkę Chylińską, T.Love i Beatę Kozidrak, a teraz swój mini koncert zagra autor przeboju „Czekam na znak”, Ignacy.

Redakcja poleca

Ignacy w „ZET Akustycznie”. Premiera koncertu w Radiu ZET już 22 listopada

Ignacy gwiazdą kolejnego "ZET Akustycznie", którego premiera odbędzie się już w środę, 22 listopada. Młody piosenkarz zaprezentuje m.in. wyjątkową wersję swojego niedawnego przeboju „Czekam na znak”. Na słuchaczy czeka jednak więcej niespodzianek, w tym cover wielkiego zagranicznego hitu. Słuchaj Radia ZET po godz. 21:00.

– Na samym początku mojej drogi muzycznej występowałem właśnie w takiej formie, dlatego też czułem się jak ryba w wodzie w trakcie nagrywania "ZET Akustycznie". (…) Mogę zdradzić, że będą kubańsko-brazylijskie klimaty, a także cover piosenki, bez której nie wyobrażam sobie lata – mówi Ignacy tuż przed premierą koncertu.

Oglądaj

„ZET Akustycznie” z Ignacym będzie można obejrzeć również na naszych kanałach w mediach społecznościowych i na stronie internetowej Radia ZET.

Nie przegap
Wersow Oskar Cyms Radio ZET
10 Zobacz galerię
fot. Radio ZET