Obserwuj w Google News

Ekipa "Dzień Dobry Bardzo" kontra dziennikarze z Wysp Owczych. Wielka bitwa już w czwartek

1 min. czytania
06.09.2023 15:19
Zareaguj Reakcja

Radio ZET gotowe na mecz Polska - Wyspy Owcze, który odbędzie się już 7 września. Przez cały czwartek na naszej antenie możecie liczyć na mnóstwo atrakcji. Nie zabraknie wielu ciekawostek, quizu wiedzy i relacji z PGE Narodowego. To nie koniec. Prowadzący „Dzień Dobry Bardzo” zmierzą się w nietypowym pojedynku na przyśpiewki kibiców. Ich przeciwnikami będą koledzy z samych Wysp Owczych.

Radio ZET Dzień Dobry Bardzo Baleja Starybrat Gajda
fot. Radio ZET

Reprezentacja Polski kontynuuje zmagania w eliminacjach Euro 2024. 7 września nasi piłkarze mają świetną okazję poprawić swoją sytuację w tabeli po przegranym czerwcowym pojedynku z Mołdawią. Mecz Polska – Wyspy Owcze rozpocznie się w czwartek o godz. 20:45 na PGE Narodowym w Warszawie.

Mecz Polska – Wyspy Owcze z Radiem ZET

Na spotkanie Polska – Wyspy Owcze czekają nie tylko fani piłki nożnej, ale również ekipa Radia ZET. Już od samego poranka możesz liczyć na mnóstwo ciekawostek związanych z meczem.

Prowadzący „Dzień Dobry Bardzo” szykują coś naprawdę specjalnego. Postanowili zmierzyć się w dość nietypowym pojedynku na… przyśpiewki kibiców. Przeciwnikami Kamila Balei, Marka Starybrata i Bartosza Gajdy będą dziennikarze z Wysp Owczych. Specjalnie dla naszych słuchaczy połączymy się z największym farerskim radiem. Będzie się działo!

SŁUCHAJ RADIA ZET ONLINE

Przez cały dzień będziesz mógł wygrać na naszej antenie wyjątkowy zestaw kibica, który idealnie sprawdzi się podczas wspierania Biało-Czerwonych. Szykujemy też quiz wiedzy o Wyspach Owczych i naukę języka farerskiego.

Wieczorem zapraszamy na gorące relacje naszego dziennikarza sportowego, Mateusza Ligęzy, który będzie łączył się z nami prosto ze stadionu.