Obserwuj w Google News

Edyta Bartosiewicz z nowym singlem w Radiu ZET. Rozmowa z artystką już po 21:00

1 min. czytania
24.02.2023 10:06
Zareaguj Reakcja

Edyta Bartosiewicz powróciła z zupełnie nowym singlem „OCNŚ (Odważny Całkiem Nowy Świat)”, który jest efektem współpracy aż sześciorga muzyków. O utworze i nie tylko wokalistka opowie słuchaczom Radia ZET w piątek po godz. 21:00.

Edyta Bartosiewicz
fot. mat. prasowe

Edyta Bartosiewicz pojawi się w piątkowej audycji „Plus/Minus Lista Radia ZET Extra”. Artystka porozmawia z Marcinem Wojciechowskim o swojej najnowszej piosence, która jak się okazuje, jest jednocześnie utworem charytatywnym.

Redakcja poleca

Edyta Bartosiewicz w Radiu ZET z nowym singlem „OCNŚ (Odważny Całkiem Nowy Świat)”

„OCNŚ (Odważny Całkiem Nowy Świat)” to najnowszy singiel Edyty Bartosiewicz. Choć początkowo miał być to duet z pianistą jazzowym, Marcinem Wasilewskim, w trakcie prac nad piosenką zrodził się pomysł, aby zaprosić do współpracy także innych artystów. Do projektu dołączyli Sławomir „Dżabi” Leniart (gitara, programming), Bodek Pezda (klawisze), Michał Grott (bas) i Max Psuja (bębny).

Od samego początku utwór był tworzony z myślą o wsparciu założonej przez Ewę Błaszczyk Fundacji „Akogo?”, która pomaga ludziom w śpiączce. Organizacja obchodzi właśnie 20 lat działalności.

Redakcja poleca