Obserwuj w Google News

Dzień Kobiet w Radiu ZET. Wizyta Krzysztofa Zalewskiego i specjalny raport o wyjątkowości Polek

2 min. czytania
08.03.2023 13:00

Z okazji Dnia Kobiet przygotowaliśmy w Radiu ZET coś wyjątkowego. Pojawił się u nas Krzysztof Zalewski, który nie tylko współprowadził konkurs „Babski weekend z Radiem ZET”, ale również złożył życzenia wszystkim naszym słuchaczkom. Marcin Wojciechowski w wieczornej audycji "Plus/Minus Lista Radia ZET Extra" zaprezentuje wyjątkowy zestaw piosenek. Przedstawiliśmy także specjalny raport o tym, w jaki sposób Polki postrzegają swoją wyjątkowość.

Krzysztof Zalewski Dzień Kobiet Radio ZET
fot. mat. prasowe

Dzień Kobiet to idealny moment, aby w wyjątkowy sposób docenić wszystkie kobiety i sprawić, żeby poczuły się wyjątkowo. To także doskonała okazja, aby panie doceniły swoje osiągnięcia i celebrowały miłość do samych siebie. W tym ważnym dniu przygotowaliśmy w Radiu ZET coś specjalnego.

Dzień Kobiet w Radiu ZET. Wizyta Krzysztofa Zalewskiego i specjalny raport o wyjątkowości Polek

8 marca konkurs „Babski weekend z Radiem ZET” zabrzmiał jeszcze bardziej wyjątkowo, bo nasze słuchaczki usłyszały głos Krzysztofa Zalewskiego, który współprowadził jeden z konkursowych finałów. Wokalista zadzwonił do Gosi ze wspaniałą wiadomością - to właśnie ona i jej przyjaciółka Beata wygrały wyjazd do term i spa w Uniejowie razem z Agnieszką Kołodziejską i Qczajem.

Przy okazji wizyty w Radiu ZET Krzysztof Zalewski postanowił złożyć życzenia wszystkim Paniom. Nagrał też specjalne wideo.

Kwiatów nie mogę Wam przekazać przez eter, więc przyjmijcie ode mnie życzenia miłości oraz... miłości. Wszystkiego najlepszego!

Z okazji Dnia Kobiet razem z marką Deichmann zleciliśmy firmie badawczej Herstories przygotowanie raportu, którego celem było sprawdzenie, w jaki sposób Polki z różnych pokoleń postrzegają swoją wyjątkowość. Szczegółowe wyniki badania i pełny raport możesz zobaczyć tutaj. O najciekawszych wnioskach opowiedziała również Agnieszka Kołodziejska w środowej audycji „Dzieje się”.

Kobiety w Polsce bez względu na wiek zgodnie uważają, że każda jest inna i dlatego wyjątkowa. Ale wynika z niego też, że o własnej wyjątkowości już nam ciężko mówić. Tylko 30 procent z nas ma tak silne poczucie własnej wartości, że potrafi przyznać: "Tak, jestem wyjątkowa" – zwraca uwagę Agnieszka.

Wieczorem po godz. 21:00 Marcin Wojciechowski zaprezentuje w swojej audycji specjalny zestaw piosenek o kobiecej sile. Jakie przeboje usłyszymy na antenie? Włącz Radio ZET i spędź 8 marca razem z nami!

SŁUCHAJ RADIA ZET ONLINE