Obserwuj w Google News

Dominik Dudek i Lost Frequencies. Nowości w Radiu ZET, których nie możesz przegapić

1 min. czytania
24.07.2023 11:59
Zareaguj Reakcja

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi i najlepszymi przebojami? Słuchaj Radia ZET. Czekają na Ciebie na naszej antenie muzyczne nowości od Dominika Dudka i Lost Frequencies. Nie możesz ich przegapić!

Dominik Dudek i Lost Frequencies
fot. mat. prasowe

Nowości w Radiu ZET: Dominik Dudek i Lost Frequencies

Dominik Dudek – „Idę”

Dominik Dudek ma już na swoim koncie przebój „Be Good”. Pora na kolejną odsłonę zwycięzcy „The Voice of Poland”, czyli singiel „Idę”. Niezwykle pozytywna i energetyczna piosenka promuje debiutancką EP-kę.

To pozytywna piosenka, która pomaga znaleźć siłę do życia i do działania. Mam nadzieje, że jej pozytywny wydźwięk pozwoli każdemu ją znaleźć i po prostu iść przez świat uśmiechniętym. Do napisania piosenki skłoniły mnie trudne momenty, przez które przechodziłem i z których się otrząsnąłem, a w trakcie których szukałem właśnie takich piosenek jak „Idę”.

Dominik Dudek to niespełna 30-letni multiinstrumentalista, autor tekstów i kompozytor pochodzący z Limanowej. Uczęszczał do Akademii Muzycznej w Katowicach, gdzie doskonalił grę na saksofonie, gitarze i pianinie. Ze swoim zespołem Redford koncertował w Polsce i w Wielkiej Brytanii.

Lost Frequencies – „The Feeling”

Lost Frequencies z kolejnym wakacyjnym hitem? Sprzedający multiplatyny DJ i producent Felix De Laet słynie z łączenia wielu gatunków. Nie inaczej jest w piosence „The Feeling”, który łączy muzykę country z elektroniką. Nie brakuje tu też perkusji i gitary.