Obserwuj w Google News

Dawid Kwiatkowski, Miley Cyrus, Feel, Michael Schulte & R3HAB. Nowości w Radiu ZET

3 min. czytania
09.10.2023 11:07
Zareaguj Reakcja

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi i najlepszymi przebojami? Słuchaj Radia ZET. Czekają na Ciebie na naszej antenie muzyczne nowości od Dawida Kwiatkowskiego, Miley Cyrus, Michaela Schulte & R3HAB i zespołu Feel.

Miley Cyrus Dawid Kwiatkowski
fot. mat. prasowe

Nowości w Radiu ZET: Dawid Kwiatkowski, Miley Cyrus, Feel, Michael Schulte & R3HAB

Dawid Kwiatkowski – „Taki jak Ty”

„Taki jak Ty” to najnowszy singiel Dawida Kwiatkowskiego zapowiadający zupełnie nowy album „Pop Romantyk”. Piosenka to opowieść o uczuciu, które mimo wątpliwości niesie za sobą nadzieję na odnalezienie odpowiedniej osoby.

„Chcę się z Wami wzruszyć i śmiać się najszczerzej. Chcę porwać Was do tańca, ale w pewnym momencie poprosić Was o ciszę. Chcę zaśpiewać Wam o stracie, by za chwilę dać Wam dużo nadziei. Chcę być Waszym ulubionym romantykiem i na tej trasie się o to postaram. Do zobaczenia!” – mówi Dawid o swojej kolejnej płycie.

Oglądaj

Michael Schulte & R3HAB – „Better Me”

Niemiecki piosenkarz i songwriter Michael Schulte ponownie łączy siły z DJ-em i producentem R3HABem.

– Uwielbiam śpiewać do tanecznych bitów, więc kontynuowanie tej podróży z R3HABem wydaje się być odpowiednie. „Better Me” opowiada o uświadomieniu sobie, że mając w swoim życiu odpowiednich ludzi, sam możesz stać się lepszą osobą.

„Better Me” promuje najnowszy album Niemca zatytułowany „Remember Me”. Poza „Waterfall” i „Better Me” z R3HABem, wśród gości na siódmym albumie artysty znajdą się YouNotUs („Bye Bye”), Max Giesinger („More To This Life”), Montez („HEY”) oraz Amistat („Lovers On The Run”).

Oglądaj

Miley Cyrus – „Used To Be Young”

Nowy singiel Miley Cyrus „Used To Be Young” to celebracja drogi, którą przeszła artystka.

– Ta piosenka opowiada o uhonorowaniu tego, kim byliśmy, kochaniu tego, kim jesteśmy i świętowaniu tego, kim się staniemy. Czuję dumę, myśląc o swojej przeszłości i jestem pełna optymizmu, gdy myślę o przyszłości. Jestem wdzięczna moim wiernym fanom, którzy codziennie sprawiają, że moje marzenia stają się rzeczywistością. Jestem szczerze wdzięczna za wasze wsparcie. Ta piosenka jest dla was.

Premierze singla towarzyszy prosty i niezwykle poruszający teledysk.

– Jest niezwykle emocjonalny, ponieważ jestem mini wersją mojej mamy i mogłam zobaczyć ją w kamerze. Widziałyśmy więc siebie nawzajem, a kiedy tak tańczyła, doprowadziła mnie do łez, rozśmieszyła i wywołała wiele prawdziwych emocji. Myślę, że [ta technologia] naprawdę pozwala ludziom na prawdziwe emocje, których, moim zdaniem, ostatnio nie widujemy zbyt często –opowiada artystka, która w trakcie nagrywania miała wgląd w reakcje Tish.

Oglądaj

Feel – „Hejnał”

„Hejnał” to najnowsza propozycja zespołu z Piotrem Kupichą na czele. Tym razem Feel chce zachęcić słuchaczy do tego, aby nauczyć się wykorzystywać refleksje na temat życia i przyszłości. To właśnie one mogą napędzać nas do działania.

– Życie dostarcza nam wiele różnych doświadczeń, wyzwań i możliwości. Jest pełne różnorodności i nieprzewidywalności. Bez względu na koleje naszego losu, życie trzeba „wypić” tak jakie ono jest, nie warto się poddawać, ale czerpać z życia garściami. Oddajemy Wam naszą najnowszą propozycje muzyczną. Kiedy w domach zagości jesień i wymusi na nas moment zadumy, każdy z nas odnajdzie w sobie tą szczerą i szukającą szczęścia osobę, na której został zbudowany cały nasz dorosły, piękny świat. Przenieśmy się zatem w czasie i pijmy teraz nasze życie na hejnał!

Oglądaj