Obserwuj w Google News

Cezary Pazura 23 kwietnia w Radiu ZET. Wywiad w „Nie mam pytań” po godz. 17:00

1 min. czytania
21.04.2023 12:44
Zareaguj Reakcja

Cezary Pazura pojawi się w „Nie mam pytań”. Aktor opowie naszym słuchaczom m.in. o swoich najsłynniejszych rolach, uwielbianym kiedyś serialu „13 posterunek”, związku z Edytą Pazurą i nowym programie „LOL: Kto się śmieje ostatni”. Rozmowa na antenie Radia ZET już w niedzielę, 23 kwietnia po godz. 17:00. 

Cezary Pazura Radio ZET
fot. Radio ZET

Cezary Pazura 23 kwietnia w Radiu ZET. Wywiad w „Nie mam pytań”

Cezary Pazura to jeden z najsłynniejszych polskich aktorów. Zagrał w wielu kultowych filmach, m.in. „Chłopaki nie płaczą”, „Kiler”, „Psy” i „Nic śmiesznego”. Widzowie pokochali go również za rolę posterunkowego w serialu „13 posterunek”, który cieszył się ogromną popularnością w latach dziewięćdziesiątych.

Obecnie możemy oglądać Cezarego Pazurę w „LOL: Kto się śmieje ostatni”, czyli komediowym reality show dostępnym w serwisie Prime Video. Aktor jest prowadzącym program, a jednym z jego uczestników jest dobrze znany z anteny Radia ZET, Robert Motyka.

Słuchaj audycji „Nie mam pytań” z Cezarym Pazurą w niedzielę, 23 kwietnia w godz. 17:00-19:00. Wywiad będzie dostępny również w formie podcastu na player.radiozet.pl oraz w serwisie YouTube.

„Nie mam pytań” to niedzielny program Radia ZET, w którym Szymon Majewski rozmawia z ludźmi ze świata kultury, sztuki, telewizji i polskiego show-biznesu. Wszystko po to, aby słuchacze Radia ZET mogli poznać gwiazdę od zupełnie innej, nieznanej dotąd strony.

Poniżej możesz posłuchać ostatniego odcinka „Nie mam pytań” z udziałem Natalią de Barbaro: