Obserwuj w Google News

B.R.O oddaje hołd kobietom. Premiera „Dziewczyny Lubią Tańczyć” w Radiu ZET

1 min. czytania
28.04.2023 13:07
Zareaguj Reakcja

B.R.O podbił serca słuchaczy przebojem „Jeszcze Będzie Pięknie”. Ostatnio artysta obchodził 31. urodziny i postanowił celebrować je wspólnie ze swoimi fanami. Z tej okazji powraca z zupełnie nowym singlem „Dziewczyny Lubią Tańczyć”. To będzie hit tegorocznej wiosny? Premiera na antenie Radia ZET w piątek po godz. 20:00.

BRO
fot. mat. prasowe

B.R.O, a właściwie Jakub Birecki, ma już na swoim koncie platynowy singiel „Jeszcze Będzie Pięknie”, który ukazał się w zeszłym roku. „Dziewczyny Lubią Tańczyć” to kolejna propozycja od artysty.

Redakcja poleca
Majówka Grillówka Radia ZET 2023

B.R.O i „Dziewczyny Lubią Tańczyć”. Premiera w Radiu ZET

W najnowszym singlu „Dziewczyny Lubią Tańczyć” B.R.O oddaje hołd wszystkich kobietom. Nic więc dziwnego, że w oficjalnym teledysku występuje plejada influencerek – Fusialka (znana z Ekipy Friza), Kasix (najpopularniejsza polska streamerek) czy Kinga Banaś (znana z pierwszej edycji programu Twoje5Minut).

Ten kawałek to swoista oda do kobiet. Nie mam wątpliwości, że bez nich nasze życie nie byłoby tak barwne i ciekawe. Mam nadzieję, że podczas tegorocznej trasy koncertowej dziewczyny rzeczywiście będą tańczyć przy tym kawałku.