Obserwuj w Google News

Bartosz Gelner w Radiu ZET: „Niektórzy myślą, że jestem zadufany w sobie”

2 min. czytania
27.02.2023 12:45
Zareaguj Reakcja

Bartosz Gelner gościł w „Nie mam pytań”. Opowiedział słuchaczom m.in. o swojej roli w „Pokoleniu Ikea”, gdzie gra bohatera zainteresowanego podrywaniem kobiet, szybkimi randkami i romansami na jedną noc. Co prywatnie myśli o podrywaniu gość Radia ZET?

Bartosz Gelner Radio ZET
fot. Radio ZET

Bartosz Gelner to obecnie jeden z najpopularniejszych polskich aktorów. Na swoim koncie ma wiele ról w filmach i serialach, m.in. „Płynące wieżowce”, „Sala samobójców”, „Gry rodzinne”, „Czas honoru” i „Sexify”. W marcu widzowie zobaczą go w głośnym filmie „Pokolenie Ikea” na podstawie bestsellerowej książki Piotra C. o tym samym tytule.

Bartosz Gelner: „To kompletnie nie ja”. Aktor bardzo szczerze o sobie

Bartosz Gelner w Radiu ZET: „Niektórzy myślą, że jestem zadufany w sobie”

Bartosz Gelner w rozmowie z Szymonem Majewskim szczerze powiedział, co myśli o podrywaniu. Okazuje się, że wiele osób ma mylne wyobrażenie o nim.

Nie podrywam. Jeśli to kliknie, to kliknie. Często zderzam się z tym, że niektóre osoby mają o mnie delikatnie inne wyobrażenie. Dopiero po paru godzinach rozmowy zmieniają w ogóle front. (...) Mają wyobrażenie, że jestem zadufany w sobie. Pewniak siebie. Dla mnie najważniejsze w relacji jest rozmowa. Przepływ świadomości między sobą albo wspólne zainteresowania. Możesz siedzieć z najpiękniejszą istotą naprzeciwko siebie, ale jak nie ma z nią, o czym rozmawiać, to nie wytrzymam.

Redakcja poleca

Od kilku lat gwiazdor filmowy jest związany z Magdaleną Cielecką. W „Nie mam pytań” Bartosz Gelner nawiązał do związku z aktorką.

Dziwię, że Magda nie zwróciła na mnie uwagi wcześniej, bo przecież byliśmy dużo wcześniej wspólnie na etacie. Jakoś tak się po prostu przecięliśmy i tak to się wydarzyło.

Pełna rozmowa z Bartoszem Gelnerem w Radiu ZET dostępna jest poniżej: