Obserwuj w Google News

Antonio Banderas życzy słuchaczom Radia ZET wesołych świąt i zaprasza na "Kota w butach" [WIDEO]

2 min. czytania
14.12.2022 14:57
Zareaguj Reakcja

Antonio Banderas nagrał specjalne wideo dla słuchaczy Radia ZET, w którym złożył wszystkim najlepsze życzenia z okazji nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia. Zaprosił również polskich widzów do kina na film „Kot w butach: Ostatnie życzenie” ze swoim udziałem. Premiera w kinach już 6 stycznia.

Antonio Banderas Radio ZET
fot. mat. prasowe

„Kot w butach: Ostatnie życzenie” to kontynuacja nominowanego do Oscara i Złotych Globów filmu z 2011 roku o przygodach kota, którego postać po raz pierwszy pojawiła się w drugiej części hitowego „Shreka”. Antonio Banderas powraca jako oryginalny głos Kota w butach. Z tej okazji słynny aktor nagrał krótkie wideo dla słuchaczy Radia ZET.

Redakcja poleca

Antonio Banderas życzy słuchaczom Radia ZET wesołych świąt [WIDEO]

Antonio Banderas nie tylko złożył najlepsze życzenia z okazji nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia i Nowego Roku, ale zaprosił także słuchaczy na najnowszy film ze swoim udziałem.

Chciałbym Was również zaprosić do kina na nasz nowy film „Kot w butach: Ostatnie życzenie”. Przyprowadźcie rodzinę i bawcie się dobrze!

Film „Kot w butach: Ostatnie życzenie” w reżyserii Joela Crawforda trafi do polskich kin 6 stycznia 2023 roku. W oryginalnej wersji językowej usłyszymy nie tylko Antonio Banderasa, ale także Salmę Hayek, Olivię Colman i Florence Pugh. W polskim dubbingu w rolę tytułowego kota wciela się Wojciech Malajkat.

– Kot w Butach odkryje, że jest pasjonatem przygód. Wykorzystał już wszystkie swoje osiem z dziewięciu istnień. Postanawia wyruszyć w podróż, aby znaleźć mityczne „Ostatnie Życzenie” i przywrócić swoje dziewięć żyć – brzmi oficjalny opis filmu.