Obserwuj w Google News

Anita Lipnicka szczerze o mężu. Jest zachwycony Polską: "Dobrze mu tutaj"

1 min. czytania
15.06.2023 10:41
Zareaguj Reakcja

Anita Lipnicka gościła w Radiu ZET z singlem „Amsterdam” zapowiadającym jej zupełnie nowy album. Podczas rozmowy z Marcinem Wojciechowskim piosenkarka opowiedziała nie tylko o nowej muzyce, ale również o związku z Markiem Grayem. Jak Brytyjczyk odnajduje się w Polsce?

Anita Lipnicka
fot. mat. prasowe

Anita Lipnicka powróciła z nowym singlem „Amsterdam”, który przedpremierowo zaprezentowała słuchaczom Radia ZET. Wokalistka była gościem audycji „Plus/Minus Lista Radia ZET Extra”. Marcin Wojciechowski zapytał artystkę nie tylko o muzykę, ale również o szczęśliwy związek z mężem.

Anita Lipnicka w nowym singlu zabiera nas do Amsterdamu. „Już się nie boję starzeć”

Anita Lipnicka szczerze o mężu Marku Gray’u

Anita Lipnicka i Mark Gray są małżeństwem od 2016 roku. Pochodzący z Wielkiej Brytanii artysta przeprowadził się do Polski. Wokalistka zdradziła, jak jej mąż odnajduje się w naszym kraju. Okazuje się, że jest zachwycony.

- Nadal nic nie mówi po polsku. Ani słowa. Bardzo pokochał nasz kraj i jest chyba jedynym Anglikiem, jakiego znam, który kocha śledzie i bigos. Każe mi gotować ogórkową w domu. To sztos, że załapał się na te nasze kulinaria. Dobrze mu tutaj. Jak wraca do domu (do Wielkiej Brytanii – przyp. red.), to mówi, że już chce wrócić z powrotem do domu, czyli do Polski, do Warszawy.

Nowa płyta Anity Lipnickiej ukaże się jesienią tego roku. Premierze towarzyszyć będzie trasa koncertowa. Jej pierwsza część zaplanowana została na listopad i grudzień 2023 roku.